Aktualizacja: Sony potwierdza - Detroit: Become Human w 2017, Spider-Man, God of War i Days Gone niekoniecznie

Aktualizacja: Sony potwierdza - Detroit: Become Human w 2017, Spider-Man, God of War i Days Gone niekoniecznie

Nowy rok przyniósł zwiastun gier na wyłączność, które trafią na PlayStation 4 w przeciągu następnych dwunastu miesięcy. Wychodzi na to, że Detroit: Become Human (PS4) dostaniemy w 2017 roku... ale też wielu tytułów zabrakło.

[Aktualizacja]

Yoshida wyjaśnił sytuację. Zawarcie w zwiastunie Detroit: Become Human (PS4) było pomyłką, gdyż gra nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery:

[Oryginalny news]

Oficjalnym kanale PlayStation pojawił się filmik zapowiadający gry, które ukażą się w 2017 roku. Pojawiły się tam m. in. Gran Turismo Sport (PS4)Hellblade: Senua's Sacrifice (PS4), Horizon: Zero Dawn (PS4) oraz Uncharted: The Lost Legacy (PS4), a przy okazji potwierdzono, że Detroit: Become Human (PS4) dostaniemy w tym roku.

Czego zabrakło? Bezpiecznie nie wspomniano o grach takich jak Spider-Man (PS4)The Last of Us: Part II (PS4)God of War (PS4) czy Days Gone (PS4). Oby ominięcie tych produkcji nie znaczyło, że żadna z nich nie nadejdzie w tym roku.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Skomentuj Komentarze (27 opinii)

gandus [195.149.***.***] dodano: 02.01.2017, 09:45
Nie bez powodow omineli najwieksze hity. Nie ma sie co oszukiwac. Oprocz Detroit reszta gier mial byc wydana w 2016 roku, wiec ciezko by jeszcze wydluzyli roczne opoznienie :D
Ale i tak jest dobrze;) dobry rok bedzie.
hubertuss03 dodano: 02.01.2017, 09:51
I pewnie nie nadejdą. Sony przecież musi mieć coś na przyszły rok.
Marceli [79.188.***.***] dodano: 02.01.2017, 09:51
Co daje w takim razie DLC do Uncharted 4 ?
Możliwość oczekiwania 2 lat na dodatek ?
arkos PS4 [94.254.***.***] dodano: 02.01.2017, 10:04
To że nie ma w reklamie tych tytułów jak Spider, czy GOW to nic nie znaczy, poprostu Sony pokazało gry które napewno wyjdą w 2017r,bo po co mają np pokazać GOW w 2017,a później że przesuwają premiere w 2018r,tak jak było to z Uncharted 4,czy nawet Horizon Zero Down które wreszcie zawita w marcu, jak Sony będzie pewne wydania Spider czy GOW to poznamy już date ostateczną
SIXXTBONE dodano: 02.01.2017, 10:04
God Of War tradycyjnie dla Sony marzec, więc dopiero 2018. Spider-Man, Days Gone i The Last Of Us 2 również bez szans w tym roku. Wszystkie te Killery zatrzęsą tegorocznym E3.
jankesdh dodano: 02.01.2017, 11:15
The Last of Us pewnie wyjdzie pod koniec generacji tak jak 1 część wyszła. Co do reszty to za mało gameplay pokazali by oczekiwać tych gier w 2017.
dudi_mati dodano: 02.01.2017, 10:07
Co mnie zaskoczyło to to iż jednak Nier okazał się tytułem Ekskluzywnym, a z kolei Persona 5 i Nioh "tylko" Console Exclusive.
Nie, nie jestem PC-towcem, ale trochę mnie to zaskoczyło na tym filmiku.
hubertuss03 do dudi_mati dodano: 02.01.2017, 17:29
NieR wychodzi też na PC. Na tym materiale są błędy.
Agent47 dodano: 02.01.2017, 10:48
Ten Detroit Become Human to samograj z wyborami moralnymi i nic więcej?
hubertuss03 do Agent47 dodano: 02.01.2017, 17:53
Coś jak Heavy Rain. Sterować bohaterem musisz - sama się nie przejdzie :-P
Lucas [83.20.***.***] dodano: 02.01.2017, 10:04
Czyli trylogia Crasha będzie multiplatformowa?
GhostMaree [77.115.***.***] do Lucas dodano: 02.01.2017, 12:03
Marka nalezy do Activision Blizzard, czemu miala by byc tylko na playstation?
hubertuss03 do GhostMaree dodano: 02.01.2017, 17:57
Bo może Sony odpalilo coś Activision by kolekcja była tylko PS4.
Placek17 dodano: 02.01.2017, 10:37
Przynajmniej dwa interesujące mnie tytuły mają swoją premierę w tym roku, to dla mnie najważniejsze. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 02.01.2017, 10:37
hubertuss03 do Placek17 dodano: 02.01.2017, 18:01
Można wiedzieć jakie?
Placek17 do hubertuss03 dodano: 02.01.2017, 18:07
Gran Turismo Sport i Persona 5.
hubertuss03 do Placek17 dodano: 02.01.2017, 18:32
Na Persone również czekam. Ogrywam właśnie P4 Golden i bardzo mi się podoba.
Rogalus dodano: 02.01.2017, 22:55
Jak przyszly rok,to juz czuje ze na Ps5 poleca.Z premiera Scorpio Sony musi czyms odpowiedziec,bo bedzie juz za murzynami ze swoim Pro.
damiannasic dodano: 03.01.2017, 00:50
Kolejna gra od Quantic Dream i wybór jest prosty. W sumie w tym roku czekam tylko na mechaniczne dinozaury, CODA bez skakania jak małpy i Detroit. Ps. Oczywiście wychodząc z założenia, że The Last of Us: Part II w tym roku nie zdąży wyjść.
Adam [78.88.***.***] dodano: 02.01.2017, 09:42
Witam, mam pytanie do redakcji: czy w najbliższym czasie pojawi się na stronie poradnik dotyczący wyboru telewizora dla ps4 pro? Temat jest bardzo trudny i taki materiał byłby bardzo pomocny. Chciałbym wymienić swoje 32 cale na co najmniej 50.
Mam dylemat ponieważ telewizorów są setki a producenci często oszukują. Nie chodzi mi o przegląd dostępnych modeli ale o wyjaśnienie wielu terminów i parametrów technicznych. Np czy do telewizora 4k można podłączyć "zwykłe" ps4 i ps3.Mam obawy,że obraz zostanie zniekształcony tak jak to ma miejsce przy podpięciu ps2 do lcd.
Liczę też na opinię w sprawie tańszych tv 4k. Są oferty telewizorów 55cali 4k takich marek jak Thomson czy Hitachi. Wydają się bardzo atrakcyjne ale budzą wiele wątpliwości. Chciałbym aby powstał tekst mówiący o tym na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać.Pomożecie?
silentkuba do Adam dodano: 02.01.2017, 10:15
Kupujesz PSX Extreme.W ostatnim numerze wszystko opisali.A jeżeli chodzi o ps4 i ps3 podłączone do nowszego tv niż posiadasz to na 100% nic Ci się nie z nie kształci.
Adam [78.88.***.***] do silentkuba dodano: 02.01.2017, 10:36
Wiem, czytam PE od pierwszego numeru. Chodzi o to,
że nie mogę znależć nigdzie odpowiedzi czy np tańszy tv z obsługą 4k
Adam [78.88.***.***] do Adam dodano: 02.01.2017, 11:11
Pisząc powyższą odpowiedż przez przypadek kliknąłem ok i urwało się. Chodzi mi o to, że wybór tv jest trudny z powodu wyboru matrycy i rozdzielczości bo producenci nie podają takich informacji.Owszem, podaję się 4k czy uhd ale nie wiadomo czy matryca jest rgb czy rgbw i czy rozdziałka jest natywna czy jest to upscaling.Dlatego chciałbym wiedzieć jak to rozpoznać. Poza tym nigdzie nie mogę znależć informacji na temat tańszych tv takich jak Thomson, Hitachi czy Philips. Wszędzie pisze się tylko o telewizorach z wyższej półki cenowej. Po prostu chcę być pewien czy po zakupie np Hitachi 55f501hg2w69 lub philips 55puh6400 będę mógł w przyszłości wymienić ps4 na pro i grać w 2160p.
Saqurado do Adam dodano: 02.01.2017, 12:23
Dziwny jesteś, tekstów takich jak sobie życzysz jest masa w internetach, a 4k to 4k. Czego się wystrzegać? Kupowania czegokolwiek teraz, jeśli tv ma służyć przez lata i nie być przy tym złomem. Obecnie jesteśmy w generacji full hd i nie ma co wychodzić przed szereg. No chyba, że nie masz problemu z wymianą tv za 3 lata.
waco [5.184.***.***] do Adam dodano: 02.01.2017, 15:15
Lepiej takie modele z niższej półki omijaj szerokim łukiem ,najtańszy w miarę fajny to ks7000 i pamietaj najlepiej 65'z odległości 3,5m
Qbon [37.47.***.***] do Adam dodano: 03.01.2017, 08:06
Nie celuj w najtańsze tv bo to trochę szkoda kasy. Lepiej juz uzbierać trochę więcej i kupić coś lepszego. Pamiętaj ze HDR i poszerzona paleta barw robi dużo większe wrażenie niż sama rozdziałka 4K. Osobiście polecam Samsunga KS7000, obraz rewelka, najniższy input lag na rynku, Hdr na bardzo dobrym poziomie, szeroką paleta barw. Generalnie najlepszy stosunek ceny do jakości jak na razie.
Qbon [37.47.***.***] do Saqurado dodano: 03.01.2017, 08:16
Nigdy nie ma dobrego momentu na wymianę sprzętu. Technologia idzie tak do przodu ze kiedy się nie kupi to taki tv czy cokolwiek innego może za 3 lata być przestarzałe mniej lub bardziej. Obecnie tv mają hdr, szeroką paletę barw, 4K i to wszystko w grach już jest i będzie coraz bardziej wykorzystywane. PS4 Pro w większości nie oferuje natywnej rozdzielczości 4K ale jak sam widzę to skalowanie szachownicowe robi świetną robotę i trzeba siedzieć z nosem w ekranie żeby zobaczyć różnice między tym skalowaniem a natywna rozdzielczością. A najwięcej daje HDR u szeroka paleta barw.