Doom jako Okazja Tygodnia w PlayStation Store!

Doom jako Okazja Tygodnia w PlayStation Store!

Doom znalazło się w ofercie Okazji Tygodnia w oficjalnym sklepie PlayStation. W promocji jest zarówno wersja podstawowa jak i Deluxe.

Doom to powrót do czasów świetności szybkich i dynamicznych FPS-ów. Gra nie ma świetnego trybu wieloosobowego, ale kampania dla jednego gracza to mistrzostwo gatunku, szczególnie dzisiaj kiedy podobnych gier jest mało. Doom oczarował wielu fanów klasycznych strzelanek, w tym również naszego redaktora, który wystawił grze mocne 8,5/10.

Doom - nasza recenzja gry.

W Okazji Tygodnia możemy wybierać pomiędzy dwiema wersjami Doom. Dostaniemy je w następujących cenach:

Doom dostępny jest od 13 maja ubiegłego roku. Jeśli nie jesteście pewni czy warto zainwestować w tę świetną grę, możecie sprawdzić darmową wersję demonstracyjną dostępną w sklepie PlayStation.

Zwiastun premierowy Doom.

 

Skomentuj Komentarze (17 opinii)

fLiPeRek21 dodano: 15.03.2017, 15:35
mozna kupic nowke za £10 na plycie, ale cena zacna!
bombelaz dodano: 15.03.2017, 18:25
Singleplayer warto ograć, do multi nawet nie podchodzę bo porażka.
Sinner1187 do bombelaz dodano: 15.03.2017, 18:36
Dla mnie single to definicja zwrotu "świetny shooter". Gierkę poleca z czystym sumieniem.
PS3Fan dodano: 15.03.2017, 18:45
DOOM-a już dawno ograłem i nie ukrywam, że z wielką satysfakcją. Polecam niezdecydowanym, bo warto szczególnie a tą cenę :)
tomtro74 dodano: 15.03.2017, 16:30
A ja chciałem XCOM2 :(
Houseiniak do tomtro74 dodano: 15.03.2017, 18:45
A ja Bloodborne
Redziu [79.186.***.***] dodano: 15.03.2017, 21:04
Pojawilo sie demo Homefront the revolution. Czy moze juz bylo wczesniej?
sndwwa dodano: 15.03.2017, 23:07
+20 zł za wersję podstawową w pudełku PL na all.... ale dzięki temu info poczułem się zaciekawiony do zakupu
ps321 dodano: 15.03.2017, 15:13
Fajna gra. Polecam!
Martell do ps321 dodano: 15.03.2017, 15:18
Nie grałem, ale cena wersji podstawowej bardzo zachęcająca.
XandeR666 do Martell dodano: 15.03.2017, 15:28
Cena kusi ale już zainwestowałem w Andromedę, budżet na marzec takiej okazji nie przewidział :)
Martell do XandeR666 dodano: 15.03.2017, 20:56
A ja poszedłem w Batmana od tt. i nie wiem co moja żona na kolejne zakupy:)
XandeR666 do Martell dodano: 16.03.2017, 02:19
Domowa " rada nadzorcza" to nie jest prosty temat, znam to z autopsji :)
Martell do XandeR666 dodano: 16.03.2017, 08:35
U mnie dochodzi element, że żona jest księgową:)
Etisekk do Martell dodano: 16.03.2017, 16:09

Martell napisał:

U mnie dochodzi element, że żona jest księgową:)

To słabo się ustawiłeś :P
Miszczogrzmot do Martell dodano: 16.03.2017, 17:20
ja sam ze sobą musze walczyc - kolejna promocja kolejne gry, a kiedy to wszystko ograć...
W plusie cos ciekawego dawali (severed i tearaway), ale oczywsicie musialem fallouta 4 kupic, life is strange, sleeping dogs definitive i teraz dooma :/

I kupka wstydu rosnie :/
Martell do Miszczogrzmot dodano: 16.03.2017, 17:51
To ja mnie zaszalałem, ale kupka wstydu spora. Nie wiem czy sam sobie nie zrobić bana na zakup, tak na 3 miesiące.