Let it Die - zapowiedź specjalnego wydarzenia i nowej zawartości

Let it Die - zapowiedź specjalnego wydarzenia i nowej zawartości

Let it Die pojawiło się pod koniec ubiegłego roku i od tamtej pory cieszy się sporym zainteresowaniem. Twórcy więc nie próżnują i co jakiś czas wzbogacają swoją darmową grę o nową zawartość.

Let it Die jest produkcją typu Free to Play stworzoną przez Grasshopper Manufacture i wydaną przez GungHo Online Entertainment. Jest to najnowsze dzieło przy którym pracował charakterystyczny jegomość Suda51, odpowiedzialny za takie produkcje jak Killer is Dead czy Lollipop Chainsaw.

Więcej informacji o Let it Die w naszej bazie gier.

Let it Die zostanie wzbogacone przez nową zawartość - informacja ta pojawiła się podczas streama zorganizowanego niedawno przez GungHo Online Entertainment. Pomiędzy kwietniem a sierpniem mają pojawić się nowe areny, nowi zawodnicy i nowe elementy wyglądu dla postaci. Od jutra, czyli 12 kwietnia do 26 kwietnia trwać będzie specjalne wydarzenie o nazwie Precious Metal Madness, które wprowadzi tymczasowe zmiany w temacie zdobywania materiałów. Surowce do ulepszania broni będą częściej znajdowane na przestrzeni pięter od B1F do 20F. Oprócz tego w sklepach Chokufunsha dostępne będą nowe bronie z serii RAGE. Charakteryzować się będą znacznie zwiększonym atakiem silniejszym w trybie Rage. Poza tym, przy logowaniu każdego dnia Captain Yotsuyama wręczy nam wyjątkowy prezent.

Let it Die dostępne jest od 3 grudnia 2016 roku. Darmową produkcję możecie pobrać z tego miejsca.

Let it Die - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://twitter.com/LETITDIETheGame

Skomentuj Komentarze - bądź pierwszy!

Zobacz grę w Bazie gier

Let it Die

Let it Die
  • Świat: 03.12.2016
  • Europa: 03.12.2016
  • Polska: 03.12.2006
  • Gatunek: Akcja, Survival
  • Liczba graczy: 1
  • Kontroler ruchu: nie
  • Grafika 3D: nie
Dodaj własną recenzję Oceń grę w Bazie gier