PS+ czerwiec 2017

PS+ czerwiec 2017

Oferta PS+ na czerwiec 2017 została częściowo potwierdzona przez europejski oddział PlayStation. W czerwcu dostaniemy między innymi Life is Strange i Killing Floor 2.

Część gier z czerwcowej oferty została wcześniej ujawniona. Czerwiec w PS+ to Life is Strange i Killing Floor 2 na PS4.

PS4:

  • Life is Strange (6 czerwca)
  • Killing Floor 2 (6 czerwca)
  • Neon Chrome (6 czerwca)

PS Vita:

  • Neon Chrome (6 czerwca)
  • Spy Chameleon (6 czerwca)

PS3:

  • Abyss Odyssey (6 czerwca)
  • WRC 5: World Rally Championship (6 czerwca)

Gry, które zostaną usunięte z oferty:

  • Alienation (6 czerwca)
  • Tales from Borderlands (6 czerwca)
  • Laser Disco Defenders (6 czerwca)
  • Type:Rider (6 czerwca)
  • Blood Knights (6 czerwca)
  • Port Royale 3: Pirates and Merchants (6 czerwca)

PS Plus - czerwiec 2017

Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania znajdziecie tutaj:

Wszystko co musisz wiedzieć o PlayStation Plus

Dodatkowo:

Pełna lista gier dostępnych do tej pory w PlayStation Plus

Skomentuj Komentarze (89 opinii)

ps321 dodano: 31.05.2017, 06:17
W tym roku jest nawet spoko. Everybodys godne to the rapture, daty of the tentecle, LBP3, Alienation, Borderlands no i teraz Life is Strange. Zawsze mogło byc lepiej, ale źle tez nie jest. Narzekacze zawsze sie znajda.
No ale tytuły AAA to każdy by chciał co miesiac, a ktoś wie moze i to kiedyś nastąpi
Cherubinek dodano: 31.05.2017, 06:31
Chyba najlepsza oferta w tym roku. Oby wakacje też były na bogato :-)
Mareeku [195.81.***.***] dodano: 31.05.2017, 07:17
Killing Floor 2!!!! Hell yeah!!
sullivan_1989 dodano: 31.05.2017, 07:48
Life s Strange w ogóle mnie nie porwał. Mimo to gra zebrała dosyc dobre oceny i na pewno ucieszy wielu graczy. Killing Floor 2 natomiast sprawdzę na pewno.
Osobiście już dawno przestałem oczekiwać po Plusowej ofercie rewelacji. Od paru lat jest to usługa nastawiona na grę online i tak też do niej podchodzę. Gry są tylko miłym bonusem. Poza tym - na czerwiec wystarczy mi Tekken 7, a później Crash :)
xavris dodano: 31.05.2017, 07:55
I fajnie, że się potwierdził wyciek. Na prawdę świetna paczka. LiS mam ograne, ale Killing Floor 2 z wielką chęcią przeoram, bo na pc w jedynkę grało mi się bardzo przyjemnie :)
Faroszek dodano: 31.05.2017, 08:18
Kolejna bardzo dobra oferta, przynajmniej dla mnie, gdyż obie wymienione powyżej gry miałem kupić, ale obawiałem się, że wylądują na kupce wstydu. Teraz wylądują, ale "za darmo" :)
xWinet dodano: 31.05.2017, 08:26
Narazie mi się podoba, zobaczymy co będzie na PS3 :)
voic3d dodano: 31.05.2017, 08:28
Life is Strange to Ci co chcieli ograć już zapewne ją ograli, a to gra jednorazowa.
Killing Floor 2 - nie znam, nie grałem, nie wypowiem się.
robssonbyd dodano: 31.05.2017, 08:43
Nawet niezła oferta, tyle że LiS już mam, a Killing Floor to nie moja bajka.
No ale w końcu dali jakieś normalne gry, a nie same indyki, więc może to dobry zwiastun na przyszłość.

Liczę na was Sony w kolejnych miesiącach!
KociuKS dodano: 31.05.2017, 09:25
Gdy pojawiły się plotki na temat czerwcowego Plusa byłem lekko zawiedziony. Life is Strange ograne i splatynowane, a o Killing Floor slyszałem negatywne opinie aczkolwiek nie znałem tej produkcji. Po sprawdzeniu co oferuje ta gra muszę przyznać że jestem zadowolony. Kolejna, po Alienation, beztroska rozwałka hord przeciwników trafia w mój gust i na pewno przyciągnie mnie na długo :)
Frtxwildboy dodano: 31.05.2017, 08:07
Life Is Strange w PL, czy nadal brak ?
voic3d do kud47 dodano: 31.05.2017, 08:31
Raczej brak
Musiol do Frtxwildboy dodano: 31.05.2017, 08:32
Na 100% brak.
kud47 do voic3d dodano: 31.05.2017, 09:27

voic3d napisał:

voic3d do kud47

jak? niespójna baza danych? ; )
Jarsston dodano: 31.05.2017, 09:57
Wow ale szał. Life is Strange sprawdzę, bo dużo dobrego słyszałem o grze, ale Killing Floor 2 odpada, nie kręci mnie ani trochę ;p. Zobaczymy czy nad PS3 się zlitują i dadzą też coś dobrego.
Kicius_PL dodano: 31.05.2017, 07:50
No i git wszyscy rozpisują się o Life Is Strange jako największym atucie tej oferty, a ja bardzo ciesze się na Killing Floor 2, którego zakup niedawno rozważałem.
Mareeku [195.81.***.***] do Kicius_PL dodano: 31.05.2017, 10:35
Jak również i ja!! Mega dobra gra i już byłem bliski zakupu po darmowym okresie testowym.
niszczyciel dodano: 31.05.2017, 10:57
Każdy ma swój gust czy oczekiwania i tego się trzymajmy. W tym miesiącu w plusie dla mnie NIC.
Sandspol dodano: 31.05.2017, 11:56
Super oferta! Killing Floor 2 :D W pierwszej części dobrze się bawiłem i miło spędzałem godziny :D Na pewno 2 część jest dowalona, więc ta oferta bardzo mnie cieszy bo uwielbiam gry Co-Op. Co do Life Is Strange to nie jestem obeznany z tym tytułem ale myślę że jak najbardziej tak czy siak zagram :)
Malkan dodano: 31.05.2017, 12:08
*usunąć* Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.05.2017, 12:11
bratMario [195.138.***.***] dodano: 31.05.2017, 10:01
Z tego co widzę, to źle się dzieje, że w PS+ pojawiają się coraz lepsze pozycje, które wiele osób zakupiło wcześniej i w ten sposób w ramach usługi PS+ jakby nie dostają niczego - nawet małego indyczka. Myślę, że SONY powinno jednak wrócić do modelu, w którym w ofercie będą gry, których nikt normalny by nie kupił i nie zagrał. Jajecznica :)
bekazniego [178.235.***.***] do bratMario dodano: 31.05.2017, 10:33
nie po to place 200zl na rok by dostawac crapy w postaci indykow... okradaja mnie na platnym multi ktore powinno byc darmowe w cenie gry to niech dadza cos dobrego od siebie, to pierwszy dobry miesiac od ponad roku...
Musiol do bekazniego dodano: 31.05.2017, 11:30
Złe Sony, włamuje Ci się na konto i kradnie Twoje pieniądze za które potem wykupuje Ci PS+!
bekazniego [178.235.***.***] do Musiol dodano: 31.05.2017, 12:10
redaktor ktory lubi byc okradany na czyms co nalezy sie kazdemu za darmo gdy kupouje gre, smieszne...
Malkan do bekazniego dodano: 31.05.2017, 12:10
Powinieneś ogłosić upadłość swojej działalności
majk [193.169.***.***] dodano: 31.05.2017, 12:36
Dobra oferta, bo targi E3 lada moment.
bratMario [195.138.***.***] dodano: 31.05.2017, 13:29
no taaaak, dopiero teraz do mnie dotarło (po obejrzeniu filmiku)....
OD TEGO MIESIĄCA koniec produkcji PS3... KONIEC GIER na PS+ na tę platformę
...a VITA już i tak dawno pogrzebana... więc proszę się przyzwyczajać wyłącznie do 2 gier/mc na PS4
zurek121 dodano: 31.05.2017, 13:35
Dają indyki - źle, dają gry AAA też źle. Za te 200 zł naprawdę nie ma co narzekać. Jedna flaszka miesięcznie mniej ;)
kaczmar456 dodano: 31.05.2017, 08:01
Killing Floor 2 pewnie sprawdzę, bo z bety przypomina mi się obraz dobrego coopa. Na jedną/dwie fale zombiaków gierka w sam raz. Life is Strange już dawno ograne, ale polecam zagrać tym, co nie mieli jeszcze okazji, bo historia jest ciekawa. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.05.2017, 08:02
Andy do kaczmar456 dodano: 31.05.2017, 12:56
Jeżeli dobrze pamiętam to m in z Toba klepałem te betę i był mega fan przez pierwsze 2-3 rundy

Aż się zastanowię czy aby czasem Plusa nie kupić i nie umowic się na wspólne WWG :D
kaczmar456 do Andy dodano: 31.05.2017, 13:53
Tak, graliśmy razem. Oprócz nas byli też Tox, Olson, twój kumpel i Konigator. Spoko, ugadamy się to od czasu do czasu tą rundkę walniemy.
Alocore dodano: 31.05.2017, 16:24
Witam, chcialbym tutaj sprostowac kf2, gre kupilem i splatynowalem, gre jest namiastka oldschollowych strzelanek, zbierasz nowe bronie podbijasz lvl do roznych klas postaci, kazda klasa ma inne bronie i to jest w niej fajne.nie zaluje wydanych pieniazkow na gre i czesto do niej wracam,ot taki shooter gdzie nie trzeba glowkowac i napier"""c w opponentow, gra 8/9 na 10.
myeyeshurts dodano: 31.05.2017, 17:05
Bardzo dobre dwa miesiące, dzięki Soniacz :)
Slawek1916 dodano: 31.05.2017, 17:48
Life is Strange + Killing Floor 2 + WRC5. Bez dwóch zdań najlepszy miesiąc od bardzo, bardzo, bardzo dawna... A i Abyss Odyssey wygląda ciekawie... Tym razem bez dwóch zdań BRAWO SONY!!!
XandeR666 dodano: 31.05.2017, 19:18
Bravo Sony. Trend jest bardzo dobry - utrzymać :)
jaq021 dodano: 31.05.2017, 19:23
Jak dla mnie najlepsza oferta w tym roku. Nie grałem ani w Life is Strange, ani w WRC, a i Killing Floor z chęcią sprawdzę. Także jak najbardziej oferta na plus :)
lionNR dodano: 31.05.2017, 19:51
Killing Floor 2!!! No to szykuje sie zabijanie potworkow. Life is Strange tez z checią ogram. To jest przykład ze jak sie postara to mozna dać gry na poziomie. Ale i tak gorliwi pesymiści bedą narzekać ze juz dawno wszyscy w to grali. Ale ja nie grałem i sie ciesze
Kck1ola dodano: 31.05.2017, 19:51
Dobra oferta.
Tym bardziej że nie grałem,nie spodziewałem się tak dobrej propozycji.
Gryfin dodano: 31.05.2017, 20:16
Neon chrome na vite też wydaje się interesujący
PiotrCNS dodano: 31.05.2017, 22:31
Dla mnie bomba :) do LiS miałem zamiar podejść od dłuższego czasu więc teraz mam okazję ograć, a KF2 w sam raz do pogrania z kumplami. Po Alienation i Neon Chrome ogram :)

Dla mnie Oferta jak najbardziej na plus, a nawet 3 plusy :)
Cyrric dodano: 01.06.2017, 08:18
wszystko mam, ale ogólnie sony powoli idzie w dobrym kiernku
myeyeshurts do Cyrric dodano: 06.06.2017, 10:32
Zgadzam się ;)
Luk [106.120.***.***] dodano: 31.05.2017, 02:05
Może uda mi się jeszcze kupić Killing i będę mieć komplet wcześniej! Thx Sony :(:(:(
voic3d do Luk dodano: 31.05.2017, 08:29
ale tak powiedz szczerze.... czego nie masz (nie grałeś) , a chciałbyś aby Sony Ci dało za free?
actchris do voic3d dodano: 31.05.2017, 08:45
Titanfall 2 :)
voic3d do actchris dodano: 31.05.2017, 13:19

actchris napisał:

Titanfall 2 :)

Tak nowych gier MULTI nie ujrzysz...
Za dużo na nich jeszcze zarabiają, by dać za free.
Ovv [94.254.***.***] do voic3d dodano: 31.05.2017, 15:15
Za "free". Z tego co pamiętam to ja za PS PLUS płacę.
matolek600 [5.226.***.***] do Ovv dodano: 06.06.2017, 12:51
płacisz za dostęp do online. gry są dodatkową zawartością.
mikelsgrom dodano: 06.06.2017, 14:23
. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2017, 14:23
dod6e23 dodano: 06.06.2017, 14:23
Burzy nie ma, chodzi tylko o to że MS daje lepsze tytuły i mam kilku znajomych którzy sprzedali PS i kupili XO S. Ja ogólnie nie zwracam uwagi na to co daje PS w PLUSie, bo kupuje gry na bieżąco i nawet nie mam za bardzo czasu grać w to co dają w PLUS.
mikelsgrom dodano: 06.06.2017, 14:36
. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 06.06.2017, 14:36
Kiba dodano: 06.06.2017, 15:06
Jak dla mnie świetna oferta.
Rico dodano: 31.05.2017, 09:56
Komentarz ukryty [Pokaż]
Ajax do Rico dodano: 31.05.2017, 10:40
Mówisz o tym Watch Dogs które wyszło na świat na początku życia PS4,Xbox One gdzie były juz promocje po 40 złotych na ta grę a w pudełku można ją wyrwać za 30 złotych​ nawet taniej? Przecież większość graczy tą nudną grę już przetestowała. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.05.2017, 10:41
ps321 do Rico dodano: 31.05.2017, 10:48
Masz racje troche ludzi grało. Ale uwierz, ze sporo naprawde sporo osób nigdy nie słyszało o tej grze i myśle, że sporo nadrobi zaległość. Ja kupiłem LiS jakis czas temu, ale cieszę sie, że dali w plusie niech każdy zagra, moze akurat podejście mu ten klimat.

A sam z pewnością zagram w Killing Floor2 i pewnie wbije platyna, chyba za trudna nie jest.

Ogólnie jest dobrze.
Rico do Ajax dodano: 31.05.2017, 11:00
A Life is strange było na promocji w cenie poniżej 20 zeta, wiem, bo sam wziąłem. Już wolę WD które wszyscy ograł, niż Lis, które też wszyscy ograli, ale chociaż gra Ubisoftu chodzi w wyższej cenie i można więcej zaoszczędzić, a temu miał kiedyś służyć plus. Zresztą przynajmniej to gra AAA, co zawsze zawyża poziom oferty.
Azoth do Rico dodano: 31.05.2017, 11:15
Czyli zamiast gry którą wszyscy ograli i dużo osób twierdzi, że jest bardzo dobra wolisz grę którą też wszyscy ograli a 90% opinii jest negatywna? Dziwna logika.
Malkan do Rico dodano: 31.05.2017, 12:11
bul dópy, że w plusie jest gra, którą już kupił

Cytat:

ale chociaż gra Ubisoftu chodzi w wyższej cenie i można więcej zaoszczędzić


Edytowano 1 raz. Ostatnio: 31.05.2017, 12:13
Rico do Azoth dodano: 31.05.2017, 13:14
Przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie mojego poprzedniego komentarza to może zrozumiesz.

@Malkan
Ja tu widzę tylko ból dópy fanboja Sony.
Azoth do Rico dodano: 31.05.2017, 13:16
Czyli twierdzisz, że słaba gra AAA zawyży jakość oferty bardziej niż dobra gra? Ok spoko...
Rico do Azoth dodano: 31.05.2017, 13:40
Twierdzę, że kiedyś jakoś dało się dawać cały czas gry z najwyższej półki, a nie dupiaste indyki czy mniejsze niszowe gierki. A teraz wrzucą raz na jakiś czas coś trochę lepszego i wszyscy fanboje cmokają z zachwytu, że dostali wielki przebój.
Azoth do Rico dodano: 31.05.2017, 13:49
No dobra kiedyś może dawali lepsze gry ale teraz też jest dobra więc nie rozumiem czemu nie można się z tego cieszyć tylko narzekać, że mogliby dać byle co byle AAA.
Ajax do Rico dodano: 31.05.2017, 15:21
Nie ma co się przekomarzać tylko wreszcie trzeba to przyznać​ że PS+ ma lepszą ofertę na Czerwiec od GwG
rozjo do Rico dodano: 31.05.2017, 18:03
W Watch dogs również kto miał zagrać ten zagrał (czyli znaczna większość graczy).
Olson do Rico dodano: 31.05.2017, 23:03
Serio? Wybieram gorszą grę, bo jest 10, czy 20zł droższa? W takim razie równie dobrze w miejsce tych gier powinien się pojawić jakiś kiepski indyk z zawyżoną ceną. Pewnie nigdy tego nie tknę, ale jest satysfakcja z oszczędności na grze, której nigdy bym nie chciał kupić.

Ja w takiej sytuacji, gdy mam daną grę z plusa staram się patrzeć na to z innej perspektywy. Po pierwsze jeśli gra ma multi i w nie gram to cieszę się, że odżyje i więcej znajomych będzie mieć grę. Druga sytuacja to satysfakcja z tego, że więcej osób będzie mogło poznać świetną, unikatową grę, gdzie LiS z pewnością bliżej do tego niż WD. A gwarantuję, że wiele osób nie grało, bo sam w tej grupie jestem i wśród znajomych z tego co wiem nie jedyny.

Rozumiem, że można być zły, że gra którą się kupiło za AŻ 20zł jak nie mniej trafiła do plusa, ale dawno mnie nie rozbawił żaden argument jak Twój sugerujący, że lepiej dostać gorszą i droższą niż tańszą i lepszą grę. Kwestia zarzucania fanbojstwa to już chwytanie się brzytwy przez tonącego.
DeliQuent do Malkan dodano: 06.06.2017, 10:13
3/4 ludzi na tym portalu powinny ustawić sobie taki avatar XD
DeliQuent do Rico dodano: 07.06.2017, 07:14
tak na x360....
dod6e23 dodano: 06.06.2017, 13:39
Komentarz ukryty [Pokaż]
duxdaro do dod6e23 dodano: 06.06.2017, 13:50
Co ja na to? Eee... Pier*olisz głupoty :) Sony traci klientów? Przez słabe gry w plusie? I dzięki temu prowadzi w Europie w stosunku sprzedanych konsol tylko 3:1? ;) A promocji na tytuły AAA jest sporo. Choćby zeszłotygodniowe Borderlands: Handsome Collection za 54pln.
mikelsgrom do dod6e23 dodano: 06.06.2017, 14:02
Hehehe dobre:D
wojtpil do dod6e23 dodano: 06.06.2017, 14:16
Od miesiąca jestem posiadaczem PS4 (wcześniej miałem konsole Nintendo) i nie za bardzo rozumiem o co ta burza. W sklepie co chwila jakaś przecena tytułów 60-70% obniżki. Na nintendo tego nie było (duże tytuły prawie, że nigdy).

195 zł rocznie - to raptem 16,25 zł miesięcznie. Za tą cenę dostajemy 1-2 gry. Przeważnie jedna z nich podpasuje. Kasa aż tak gruba nie jest.

Teraz ponadto za zakup abonamentu dostałem Star Wars Battlefront. PS Plus mógłby co prawda dawać jakiś powód do jego kupna ale i tak nie jest źle. Patrząc jednak na historię "prezentów" to tak różowo wcześniej nie było. O konsole co prawda PS4 nie musi za bardzo dbać bo to samograj sprzedający się bez niczego. O tyle PS Plus ma wyraźną konkurencję i jeśli chcą upychać te konta to muszą zadbać o jego zawartość. Będzie dobrze :)
dod6e23 do duxdaro dodano: 06.06.2017, 14:18
Zawsze się tak zwracasz do ludzi których nie znasz?
Kultura osobista i wychowanie w tym kraju, to już prawie jak Yeti,
ktoś gdzieś o nim słyszał ale nikt go nie widział.
mikelsgrom do dod6e23 dodano: 06.06.2017, 14:23
To tak jak testosteron u niektórych, bo przejmować się słowami " pie*** głupoty", to trzeba mieć go na naprawdę niskim poziomie:D
dod6e23 do wojtpil dodano: 06.06.2017, 14:24
Burzy nie ma, chodzi tylko o to że MS daje lepsze tytuły i mam kilku znajomych którzy sprzedali PS i kupili XO S. Ja ogólnie nie zwracam uwagi na to co daje PS w PLUSie, bo kupuje gry na bieżąco i nawet nie mam za bardzo czasu grać w to co dają w PLUS.
duxdaro do wojtpil dodano: 06.06.2017, 14:28
Burza jest o to, że za czasów PS3 PS+ nie był obowiązkowy do multi, a skupiał się na dobrych grach, często AAA, w comiesięcznym pakiecie. Dzisiaj jak chcesz pograć w multi to przy 99% gier musisz mieć wykupione plusa, a i z oferowanych gier gracze są mało kiedy zadowoleni. Osobiście traktuję dzisiaj gry z plusa tylko jako dodatek do możliwości grania w multi. Jak jest coś dobrego to se ogram, a jak nie to nie. I tyle. Ale dla większości dalej stanowią one trzon usługi i dlatego niemal co miesiąc mamy shitstorm w tematach poświęconych plusowi. Nie tylko na PSSite.
dod6e23 do mikelsgrom dodano: 06.06.2017, 14:29
Rozumiem, że macie naście lat i w waszym wychowaniu to normalne bo macie cool rodziców, a iloraz inteligencji w waszym domu jest na bardzo wysokim poziomie, ale może ktoś sobie nie życzy aby się tak do niego zwracać, tym bardzie że się go nie zna. A i wódki, stop gdzie wódki, mleka razem nie piliśmy.
mikelsgrom do dod6e23 dodano: 06.06.2017, 14:36
Po prostu wyluzuj trochę, bo to internet. Skoro tak jak piszesz, że kogoś się nie zna. To tym bardziej nie powinieneś być urażony takimi słowami. Toż to błahostka i nie popadajmy w skrajność. Jak ktoś tupnie nóżką to chyba nie uciekasz? Kultura kulturą, ale nie zachowujmy się jak pipki. Jak jakieś kalesony:D
duxdaro do dod6e23 dodano: 06.06.2017, 14:37
Napisałem co myślę. Dosyć dosadnie, no ale faktycznie w dzisiejszych czasach należysz raczej do mniejszości, która się o coś takiego obraża. A co do tego że Twoi znajomi przeszli do obozu MS, to raczej wątpię, że dla Sony priorytetem są gracze, którzy z czegoś tak błahego jak darmowe gierki, zmieniają fronty.
Rico do duxdaro dodano: 07.06.2017, 02:38
Jeśli zmiana konsoli ze względu na gry jest dla ciebie błachym powodem, to co w takim razie wg ciebie powinno motywować do jej zakupienia bądź zmiany na inną? Edytowano 1 raz. Ostatnio: 07.06.2017, 02:46
duxdaro do Rico dodano: 07.06.2017, 09:44
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Bo jest różnica między "grami" a "darmowymi grami" z plusa czy golda.
kf2 [178.235.***.***] dodano: 07.06.2017, 21:02
Wyszukuje wam jakies gry w Killing flor 2? ja czekam by dolaczyc do gry po 10 minut i nic nie znajduje :/
Rico dodano: 07.06.2017, 23:24
Te gry nie są darmowe, i nie są też błachym powodem. Też mam paru znajomych którzy chwalą Microsoft za golda.
pogon1980 dodano: 31.05.2017, 02:06
Zapowiada się bardzo ciekawie. Miejmy nadzieję że następne miesiące będą podobne a może i lepsze.
Urge do pogon1980 dodano: 31.05.2017, 06:32
Komentarz ukryty [Pokaż]
kud47 do Urge dodano: 31.05.2017, 07:51
Sprzedaż konsol aktualnej generacji:
sony: 57,9mln, ms: 29,5mln

Tygodniowa sprzedaż konsol:
sony: 187,610, ms: 84,484

"Ms depcze po piętach Sony"? co nazywasz deptaniem po piętach? ; )
Jarsston do kud47 dodano: 31.05.2017, 09:59
Pewnie miał na myśli dawaniem lepszych gier do Golda, ale to też jest chwilowe ;p. Deptać to MS pewnie depta Sony, ale po śladach ;p.
Abok [31.174.***.***] do Jarsston dodano: 31.05.2017, 10:35
Zewsząd słyszę, że na Xboksie są lepsze darmowe gry, a tymczasem w tym miesiącu widzę Larę Croft i Giana Sisters. Nie dość, że te grą są średnie, to jeszcze oba tytuły były już w Plusie. W czerwcu będzie Watch Dogs - jedna z najbardziej krytykowanych gier i jeden z najnudniejszych open-worldów obecnej generacji. A na dodatek roczna subskrybcja jest o 50zł droższa.
Ajax do Jarsston dodano: 31.05.2017, 10:47
W takim tempie M$ nawet nie jest wstanie dogonić pierdy Sony a co dopiero deptanie po piętach czy śladach