Ys VIII: Lacrimosa of Dana zapowiedziane w Europie

Ys VIII: Lacrimosa of Dana zapowiedziane w Europie

Ys VIII: Lacrimosa of Dana to ósma odsłona cenionej serii action jRPG. NIS America potwierdziło, że gra pojawi się jeszcze w tym roku w Europie na konsolach PlayStation Vita i PlayStation 4.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana pojawi się w Europie 15 września. Gra zadebiutuje równocześnie na konsoli PlayStation Vita i PlayStation 4

Więcej o Ys VIII: Lacrimosa of Dana przeczytasz w naszej bazie gier

Ponownie wcielimy się w rolę Adola, który podczas podróży statkiem The Lombardia zostaje zaatakowany przez wielkiego potwora. Statek zostaje zniszczony a młodzieniec budzi się na brzegu przeklętej wyspy Seiren Island.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana będzie pierwszą odsłoną serii tworzoną z myślą o technologii napędzającej PlayStation 4. Tytuł pojawił się w zeszłym roku w Japonii, gdzie otrzymał notę 34/40 w magazynie Famitsu. Redaktorzy chwalili jednogłośnie fabułę lepszą niż w poprzednikach oraz tempo i system walki. Tytuł jest kolejną odsłoną długoletniej serii action jRPG, która może się pochwalić niezwykle dynamicznym i szybkim systemem walki w czasie rzeczywistym. Fani japońskich gier powinni mieć tę pozycję na oku. Poniżej materiał rozgrywki pochodzący z wersji PS4.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana - rozgrywka z konsoli PS4

Zachodnia premiera została ujawniona na wczorajszej audycji internetowej prowadzonej przez NIS America za pośrednictwem serwisu Twitch. Firma pierwszy raz pracuje nad grą z serii Ys. Wcześniejsze odsłony były tłumaczone przez zespół XSEED. Nowy wydawca obiecuje, że bardzo mocno przykłada się do lokalizacji i z szacunkiem podejdzie do tego procesu. Pracownicy uspokajają zmartwionych fanów i zapewniają, że proces tłumaczenia będzie wierny wcześniejszym rozdziałom serii.

Skomentuj Komentarze (3 opinie)

IC dodano: 27.05.2017, 11:26
Naprawdę fajnie to wygląda. Wizualnie sprawia lepsze wrażenia niż Berseria.
Mooniok dodano: 27.05.2017, 15:05
Kiedyś, w PlayStation na żywo oglądałem Diablo 3, jak koleś szedł i zamiatał wszystko co napotkał na drodze bez szemrania...podobnie jest tutaj, to ma być jRPG? Edytowano 1 raz. Ostatnio: 27.05.2017, 15:05
P. [89.73.***.***] dodano: 27.05.2017, 18:14
Pozostaje mi tylko doczekać do premiery, lubię tą serie. A przede mną jeszcze choćby Tokyo Xanadu:)...

Zobacz grę w Bazie gier

Ys VIII: Lacrimosa of Dana

Ys VIII: Lacrimosa of Dana
  • Świat: 25.05.2017
  • Europa: 15.09.2017
  • Polska: 15.09.2017
  • Gatunek: RPG, RPG Akcji, jRPG
  • Liczba graczy: 1
  • Kontroler ruchu: nie
  • Grafika 3D: nie
Dodaj własną recenzję Oceń grę w Bazie gier