PlayStation Days of Play - zbliża się ogromna promocja

PlayStation Days of Play - zbliża się ogromna promocja

PlayStation Days of Play to akcja, którą Sony przygotowało w tym roku z okazji targów E3. Będzie to czas w którym przecenione zostaną gry, akcesoria, ale także konsole. Tytuły na PS4 tańsze będą nie tylko w cyfrowej dystrybucji, ale także w stacjonarnych i internetowych sklepach.

Sony ujawniając akcję nie zdradzało dokładnie co i za ile kupimy, uchylono jednak rąbka tajemnicy i wiemy, czego możemy się mniej więcej spodziewać w niższych cenach. Jeśli więc planowaliście kupno konsoli PS4, PS4 Pro lub PS VR, to wstrzymajcie się jeszcze kilka dni. Podobnie radzimy poczekać w przypadku akcesoriów oraz gier.

Paręnaście gier cyfrowych w promocji w PS Store

PlayStation Days of Play wystartuje 9 czerwca i potrwa do 17 czerwca w przypadku dóbr fizycznych, a cyfrowe promocje potrwają do 21 czerwca. Czego możemy spodziewać się w niższych cenach?

  • PS4 Slim
  • PS4 Pro w zestawie z Horizon Zero Dawn
  • PlayStation VR z grą PS VR Worlds
  • Abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy
  • Kontroler DualShock 4 w różnych wersjach kolorystycznych
  • Słuchawki bezprzewodowe

Sugerując się gazetkami z zachodniej Europy, za PS4 Pro z Horizon Zero Dawn zapłacimy około 1450 złotych, za PS VR z grą - 1599 złotych. Słuchawki Sony kosztować mogą ~199 złotych, DualShock 4 - około 180 złotych. Tani ma być za to PS+ na 12 miesięcy, kosztować ma około 135 złotych.

Oprócz tego przecenione zostaną gry pudełkowe oraz w cyfrowej dystrybucji. Sony ujawniło, że będą to między innymi

  • Horizon Zero Dawn
  • Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • Nioh
  • Battlefield 1
  • Grand Theft Auto V
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Jak zapatrujecie się na taką akcję?

PlayStation Days of Play - wideo zapowiadające akcję

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/06/07/introducing-the-playstation-days-of-play-sale/#sf85431126

Skomentuj Komentarze (27 opinii)

han'szczela'pierszy dodano: 07.06.2017, 15:05
nie rusza mnie to...jak nie przecenia gier konkretnie to mojej kasy nie zobacza...na zime moga przeceniac wakacje za pasem ;)
Kiba dodano: 07.06.2017, 15:08
Idealnie. Właśnie planowałem kupić rocznego plusa ale w takim razie wstrzymam się do weekendu :)
Kicius_PL dodano: 07.06.2017, 14:52
PS4 PRO z Horizon za 1450 to bardzo dobra oferta, gdybym nie miał ważniejszych wydatków w chwili obecnej pewnie bym skorzystał. Cyfrowe Horizon, Ghost Recon Wildlands i GTA V też bardzo mnie interesują pytanie czy ceny tych gier faktycznie będą bardzo atrakcyjne ?
Mizdig do Kicius_PL dodano: 07.06.2017, 15:51
Obstawiałbym, że będą droższe od wersji pudełkowych :P.
Pytalski [31.0.***.***] dodano: 07.06.2017, 15:20
Witam czy majac aktywna subskrycje do konca pazdziernika kupujac bowa na rok zaczyna sie od teraz ten rok nowy czy dopiero od pazdziernika ?
aaa [194.242.***.***] do Pytalski dodano: 07.06.2017, 15:36
Od paźdzniernika
Jimi83 [213.205.***.***] do Pytalski dodano: 07.06.2017, 15:47
Plus się sumuje czyli od października
Mizdig do Pytalski dodano: 07.06.2017, 15:50
Przedłuża okres. Zobaczymy tylko czy oferta będzie ograniczona dla osób, które aktualnie nie mają PS+.
Zzibi2 [37.8.***.***] do Pytalski dodano: 07.06.2017, 16:29

Pytalski napisał:

Witam czy majac aktywna subskrycje do konca pazdziernika kupujac bowa na rok zaczyna sie od teraz ten rok nowy czy dopiero od pazdziernika ?

Jak Ci się skończy po poprzedni plus to zaczyna się następny. Jednym słowem sumują się.
Cluca dodano: 07.06.2017, 16:33
Za równowartość rocznego plusa mam ~5 lat grania online (pozdro dla kumatych) ;)
Do tego te słuchawki... Już lepiej kupić TurtleBeach stealth 400 (przy cenie sklepowej tego szrotu od Sony, chociaż przy cenie 200zł też bym wolał dokładać).
Nie pojmuję jakim cudem można tak zdzierać z ludzi nawet w stosunku cena/jakość i jeszcze gadać, że to promocja... Edytowano 3 razy. Ostatnio: 07.06.2017, 16:36
Kurczakovsky dodano: 07.06.2017, 17:50
Horizon Zero Dawn - tak w cenie 160zł będzie idealnie :)
Saqurado dodano: 07.06.2017, 18:18
Obiecałem sobie,że przez wakacje 0 nowych gier, żeby pokończyć to co mam na dysku. Ale na plusa w takiej cenie się skuszę
noctropolis dodano: 07.06.2017, 21:05
ciekawe, czy ps4 slim, ktore planuje kupic jeszcze w tym miesiacu, tez spadnie z ceny, po ostatnich obnizkach do 999 zl.
PS_Spieler dodano: 07.06.2017, 22:09
PS+ do przemyślenia. Ciekawią mnie te tytułu, które sa ukryte pod wyrażeniem między innymi :) Choć, nie powiem GTA V lub Horizon byłyby mile widziane na półce oraz w konsoli:)
voic3d dodano: 08.06.2017, 07:23
Słuchawki 200zł to te Wireless Stereo Headset 2.0 ?
Bo moje się już trochę zmęczyły i byłaby okazja.
jerzyq [157.25.***.***] dodano: 08.06.2017, 07:49
Tu macie gazetkę holenderską można porównać ceny, skoro 12 miesięcy plusa to 34 (135zł) to cene gier można policzyć.Oczywiście to domniemanie tylko.
sensei dodano: 07.06.2017, 14:58
To kto chce kupić standardowe PlayStation 4 Glacier White z P.T. na dysku?
Kentix11 [89.69.***.***] do sensei dodano: 08.06.2017, 08:05
Musialbys z kontem sprzedac, zeby komus P.T. dzialalo ;)
lokigeo dodano: 08.06.2017, 09:12
To będzie promo w autoryzowanych punktach SONY czy marketach ??
Mentos [212.180.***.***] dodano: 08.06.2017, 10:18
Uncharted 4 w Euro za 79zł, Horizon za 159 (Komputronik dyszkę taniej). Jest coś na rzeczy ;)
Kurczakovsky dodano: 08.06.2017, 14:01


- Horizon Zero Dawn 39,99€
- Uncharted 4 29,99€
- Nioh 49,99€
- The Last Guardian 29,99€
- No Man’s Sky 29,99€
- Gravity Rush 2 49,99€
- Uncharted Collection 29,99€
- Quantic Dream Collection 29,99€
- Bloodborne GOTY 29,99€
- Driveclub 19,99€
- SingStar Ultimate Party 19,99€
- God of War III Remastered 29,99€
- Ratchet & Clank 29,99€
- Until Dawn 29,99€
- The Order™ 29,99€
- The Last of Us Remastered 29,99€
- Infamous Second Son 29,99€
- Killzone Shadow Fall 29,99€
- Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands 44,99€
- Lego City 39,95€
- FIFA 2017 49,95€
- COD IW Ed. Legacy a 59,99€
- The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition a 30,99€
- Kingdom Hearts HD 2.8 a 39,99€
- WRC 6 a 60,99€
- Mafia III a 19,99€
- For Honor 39,99€
- Watch Dogs 2 29,99 €
- Gosht Recon Wildlands 44,99€
- Walking Dead 3: A New Frontier 24,95€
- Guardians of the Galaxy 24,95€
- TM: Sombras de Mordor GOTY 19,95€
- Battlefield 1 39,95€
- COD Inifinite Warfare 29,99€
- Dark Souls III: The Fire Fades Edition – GOTY 45,99€
- Project cars game of the year edition 30,99€
- Rise of the Tomb Raider 29,99€
- Hitman 29,99€
- Dragon Quest Heroes 39,99€
- The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition 39,99€
- Prey 49,99€
- WRC 6 60,99€
- Sniper Elite 4 60,99€
- Yooka Laylee 30,99€

Tak będzie :) Edytowano 2 razy. Ostatnio: 08.06.2017, 14:06
kristoffer1979 dodano: 07.06.2017, 16:57
Plusa wezmę chyba od razu na 2 lata :D
Assassyn22 do kristoffer1979 dodano: 07.06.2017, 17:32
Na allegro z legalnych źródeł cały czas taka cena na plusa.
Przemus-R do Assassyn22 dodano: 07.06.2017, 17:42
Gdzie ty widzisz plusa na all za 135zł? Najtańsze są po ok. 170zł na rok.

Btw
za 135zł też bym wziął, tylko obawiam się że to będzie znów promocja dla tych co nie mają plusa a stali klienci nie będą mogły kupić
Assassyn22 do Przemus-R dodano: 08.06.2017, 14:13
kolega brał 4 dni temu w tej lub podobnej cenie.

Tig3r do Przemus-R dodano: 08.06.2017, 14:15
w sklepie rtv agd cena 135zł obecnie
pajacyk dodano: 08.06.2017, 22:14
PS4 Pro + Horizon Zero Dawn + WipEout Omega Collection

£349.99

Cena na wyspach.