Uncharted 4 za 79 zł, roczny PS+ za 136 zł - pierwsze promocje w ramach PlayStation Days of Play

Uncharted 4 za 79 zł, roczny PS+ za 136 zł - pierwsze promocje w ramach PlayStation Days of Play

PlayStation Days of Play to akcja promocyjna Sony, dzięki której w sklepach przecenione zostaną konsole, gry, akcesoria oraz abonament PS+ na rok. Pierwsze przeceny zaczęły się pojawiać mimo, że akcja startuje od jutra.

Skomentuj Komentarze (42 opinie)

duxdaro dodano: 08.06.2017, 16:08
W komputroniku też już jest. BB GOTY za 109pln i inne.
HienaPL [89.78.***.***] dodano: 08.06.2017, 16:09
Ja również poluje na plusa ale mam zamiar kupić z PSS.. Ciekawe czy i tam będzie promocja na plusa w tej cenie..
szurubur dodano: 08.06.2017, 16:12
Ceny takie trochę niespecjalne, liczyłem na mocną przecenę Titanfall 2 i Uncharted 4 ale ceny jak na każdej promocji.
Co myślicie na temat słuchawek? Potrzebowałbym czegoś bezprzewodowego, ale słyszałem wiele złego na temat tych konkretnych.
gertar dodano: 08.06.2017, 16:58
Dopiero co kupiłem za jakieś 169 zł...
nick [62.21.***.***] dodano: 08.06.2017, 17:12
plus na rok zabrany :)
lansalot dodano: 08.06.2017, 16:16
mialem nadzieje ze sluchawki beda za te 200pln a nie za 250. i tak pewnie sie skusze ale poczekam jeszcze na oferty z innych sklepow.
Kujawa do lansalot dodano: 08.06.2017, 16:31
Słuchawki szczerze polecam, tylko zalecam delikatne obchodzenie się z nimi, bo łatwo łamią się w miejscu składania.
mrvain do Kujawa dodano: 08.06.2017, 17:25
Ja dodam, że nawet mocno delikatne obchodzenie i tak pewnie skończy się pęknięciem po jakimś czasie. Na plus - pomaga czarna porządna taśma klejąca.
_matt dodano: 08.06.2017, 17:30
Własnie kończy mi się plus, fajnie, że taka okazja. Rozważę jeszcze kupno headsetu bo gadanie przez ten dołączony jedno słuchawkowy pindolek to porażka. Czy może da się coś lepszego do ps4 do ~250 kupić?
Kurczakovsky dodano: 08.06.2017, 17:37
Horizon Zero Dawn w Komputroniku 149zł
Wolomin dodano: 08.06.2017, 17:47
GoW 3 pół roku temu kupiłem za 59zl i to w żadnej promocji, widać ze niektórzy przy okazji promocji, wciskają inne rzeczy w przesadzonych cenach
wawrzyk dodano: 08.06.2017, 17:54
Czy ktoś się orientuje

Jeśli kupię PS Plus z w/w promocji to czy dostanę Star Wars Battlefront ? :)
Grandy do wawrzyk dodano: 08.06.2017, 18:06
Nie. Tamta promocja obowiązuje tylko podczas zakupu plusa w sklepie PS.
wawrzyk do Grandy dodano: 08.06.2017, 18:14
No to czekamy co pokażą w Storze :)
Skotn1k dodano: 08.06.2017, 18:17
Ja czekam na PS 4 Pro z Horizonem za 1500 :-P
dawidos160 dodano: 08.06.2017, 15:54
Ceny gier to jakiś smutny żart ? Last Guardian jeszcze jako tako, ale Fifa 17 za 180 zł? GoW3 czy HR & Beyond za 110 zł to jakieś kpiny.

A co do PS Plusa - kończy mi się za x miechów i zastanawiam się czy jak kupię teraz i wklepię kod to aktywuje się za te x miechów ? Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.06.2017, 15:56
fLiPeRek21 do dawidos160 dodano: 08.06.2017, 15:58
przedluzy ci sie, ile jeszcze razy padnie tu to pytanie
Obserwator do fLiPeRek21 dodano: 08.06.2017, 16:01
Przy każdej promocji. Ponoć głupie są tylko pytania nie zadane.
Damian_x [91.206.***.***] do dawidos160 dodano: 08.06.2017, 18:37
Już nie musisz się zastanawiać, bo kosztuje normalne w euroagd czylo 195PLN
Scoiko dodano: 08.06.2017, 18:41
Po wejsciu w tego plusa na rok za 136 pln i tak jest za 195 pln. Chodzi mi o rtv agd sklep
Fiaam [89.79.***.***] do Scoiko dodano: 08.06.2017, 18:47
Miałem to samo, zadzwoniłem na infolinie, skurczybyki zmienili cene na 195 zł, może się pospieszyli z promocją i dlatego ? Ciekawe czy jutro będzie po te 136 zł, jak tak to kupuje
Fiaam_ do Scoiko dodano: 08.06.2017, 18:51
Miałem tak samo więc zadzwoniłem na infolinie. Pani powiedziała że też widzi cenę 136 zł i przełączyła mnie do innego działu a tam koleś powiedział że jest błędna cena i aktualna to195 zł. Ciekawe czy dlatego że pospieszyli się o jeden dzień i jutro będzie po 136 zł ?
Gregor [89.206.***.***] do Scoiko dodano: 08.06.2017, 18:57
Również widzę tylko za 195zł na rtv :/
lionNR dodano: 08.06.2017, 19:08
Gry to zadna okazja. Na innych promocjach mozna juz było znaleźć o wiele taniej. Zakładałem ze pady bedą jakoś o dyszke tansze a potrzebuje nowego bo przyciski u mnie juz nie wytrzymują chociaz i tak jest dobrze. No ale poczekajmy co przedstawią inne sklepy.
gandus [188.146.***.***] dodano: 08.06.2017, 17:18
Czyli wystarczy kupic ten kod i wklepac w playstation store?
Nie chce podlaczac karty pod konto w konsoli, a nie wiem jak to dziala.
Ktos mily podpowie?
Fajnie byloby w tekkena posmigac;D
rozjo do gandus dodano: 08.06.2017, 18:26
Dokładnie kupujesz kod wchodzisz w ps store i zakładkę zrealizuj kod i tam wpisujesz kupiony przez siebie kod.
Nie , nie będziesz musiał podawać numeru karty wpisujesz kupiony kod i po sprawie.
gandus [188.146.***.***] do rozjo dodano: 08.06.2017, 19:52
Dzieki Ciiii!!!!!!
I chwala RTV bo u nich kupilem swego czasu moja ps4;) polecam sprawdzac u nich ceny. Daja rade od czasu do czasu;)

Ps. Totalny OffTop
Jestem w becie gran turismo, obecnie poza domem, ale na youtubie jest pokazane ze w koncu w trybie kamery chase view....samochod widac jak w innych grach wyscigowych. Dla mnie szok i dlatego sie tym dziele :D
Kiba dodano: 08.06.2017, 16:11
Czy ktoś może wie czy roczny plus będzie także przeceniony w playstation store?
Tig3r do Kiba dodano: 08.06.2017, 20:05
ponoć tak, pytanie tylko czy dla nowych (bez aktywnego ps+) czy dla wszystkich
Bob [88.78.***.***] dodano: 08.06.2017, 17:26
ma ktoś pomysł jak to kupić (tj> kod na 12 miesiecy ) poza granicami kraju, bo mi wyświetla że tylko z PL mogę kupić :(

p.s. stronki proxy nie działają
Tig3r do Bob dodano: 08.06.2017, 20:14

Bob napisał:

ma ktoś pomysł jak to kupić (tj> kod na 12 miesiecy ) poza granicami kraju, bo mi wyświetla że tylko z PL mogę kupić :(

p.s. stronki proxy nie działają

może vpn, albo jakiś znajomy Edytowano 1 raz. Ostatnio: 08.06.2017, 20:14
ps [178.235.***.***] dodano: 08.06.2017, 19:07
ps+ jest za 195zł
Bastek [89.78.***.***] do ps dodano: 08.06.2017, 20:15
Już jest za 136 zł. Potwierdzone,przed chwilą kupiłem i zapłaciłem dokładnie tyle. Rzeczywiście wcześniej było jakiś czas 195.
drum5ik [78.88.***.***] dodano: 08.06.2017, 19:24
No niestety eok plusa za 195zl. Mysle ze to byl blad na stronie. Podobnego babola walnal empik przy premierze sprzedajac FH3 na XOne w edycji Ultimate ze steelbookiem w cenie 200zl (warta 350zl). Cena szybko sie zmienila ale kto skorzystal to akorzystal. Z plusem ktos wyzej napisal ze tez zalapal sie na 136zl :)
Bastek [89.78.***.***] do drum5ik dodano: 08.06.2017, 20:17
Już wróciło znów do 136 zł. Potwierdzone bo kupiłem przed chwilą.
_matt do drum5ik dodano: 08.06.2017, 20:24
Przed chwilą kupiłem za 136pln więc nie wiem jak to jest (godz 20:24).
ptysiub [89.228.***.***] dodano: 08.06.2017, 22:41
Czy ta subskrypcja za 136 zł przedłuża normalnie już posiadanego plusa na kolejne 12 mcy ?
_matt do ptysiub dodano: 09.06.2017, 04:56
tak
Kojot dodano: 08.06.2017, 15:47
30 Czerwca mi się kończy abonament ten w promocji na cały rok biorę jutro na 100 % takiej okazji długo może nie być :P
Tranzts do Kojot dodano: 09.06.2017, 12:25
I już nie ma :P. Mnie niestety ominęło
ugabugans [10.112.***.***.83.30.197] dodano: 10.06.2017, 01:21
Ja nie otrzymalem po zamowieniu kodu z euro. Obstawiam, ze sie skonczyly
i problem mają z wydaniem wszystkim kupującym...
Balentines [195.150.***.***] dodano: 21.06.2017, 12:16
Wiecie może, czy kody z euro mają jakiś okres ważności? Nie mogę się dogrzebać do takiej informacji.