God of War. Nowy zwiastun przedstawia historię Kratosa

God of War. Nowy zwiastun przedstawia historię Kratosa

God of War pokazało rozgrywkę na ubiegłorocznych targach E3, a teraz spece z Santa Monica podzielili się zwiastunem z elementami fabuły i rozgrywką.

God of War zostało ujawnione rok temu na E3 i było to ujawnienie z grubej rury. Od razu dostaliśmy dziesięć minut rozgrywki, które szybko stało się najczęściej wyświetlanym zwiastunem gry na konsole PlayStation w historii. Czas pobić ten rekord - mamy zwiastun fabularny z fragmentami rozgrywki.

Topór Kratosa odtworzony przez prawdziwego kowala

Doczekaliśmy się soczystego materiału wideo dotyczącego nowego God of Wara. Krótki trailer zdaje się zawierać wszystko, czego mogliśmy spodziewać się po grze - wielkiego potwora, zalążek fabuły oraz dynamiczną walkę. Nie dostaliśmy niestety daty premiery. Wiemy na razie, że God of War trafi na konsole na początku 2018 roku. 

God of War - zwiastun fabularny

Zwiastun rozpoczyna się od porzucenia przez Kratosa swojej broni i ważnej rozmowie z synem Atreusem. Deweloper ma na celu przedstawić wyjątkową historię, gdzie Kratos wierzy, iż bycie bogiem jest chorobą, która objawia się u niego furią. Boi się, że jego syn odziedziczył to po nim. Jak mówią twórcy "Opowiedzieliśmy już historię Hulka. Teraz czas poruszyć kwestię Bannera!". I wbrew pozorom, to Kratos będzie uczył się od Atreusa, nie odwrotnie. Czego? Jak stać się na powrót człowiekiem.

Na tym oczywiście zwiastun się nie skończył. Wciąż mamy do czynienia ze slasherem i nie poskąpiono fragmentów z brutalnym siekaniem i rozrywaniem na kawałki przeciwników. Powrócą również oryginalne zagadki logiczne, które rozrzucono po korytarzowych poziomach. Na koniec warto dodać, że przedstawiona rozgrywka pochodziła ze zwykłego modelu PlayStation 4, a na PS4 Pro wszystko wyglądać ma jeszcze lepiej. 

Skomentuj Komentarze (31 opinii)

hubertuss03 dodano: 13.06.2017, 04:18
Trailer miazga. Jak dla mnie pre-order!
spathoek dodano: 13.06.2017, 04:37
Do bycia w 100% zadowolonym zabraklo mi 2 sucker Punch i from Software i bylbym wgnieciony juz calkiem w podloge
XandeR666 dodano: 13.06.2017, 05:47
Amazing, Kratos jak zawsze trzyma wysoki poziom
nadajj dodano: 13.06.2017, 07:36
konwencja świetna, teraz jest trend na starych, zmęczonych bohaterów (Geralt), pozostaje czekać... a po konferencji w głowie wciąż pytanie: gdzie jest From Software?
Kiba dodano: 13.06.2017, 07:52
Nie mogę się doczekać :D
PARKENS89 dodano: 13.06.2017, 04:32
2018 rok:
1. God Of War
2. Spider-Man
3. Days Gone
4. The Last Of Us 2 (prawdopodobnie)

SONY pozamiatało a jeszcze zostaje PSE w tym roku :) MASAKRA!
Laterett [94.254.***.***] do PARKENS89 dodano: 13.06.2017, 06:23
Ja tam liczę że Days Gone wyjdzie jednak w tym roku..
Cherubinek do PARKENS89 dodano: 13.06.2017, 07:11
Powiem Ci, że liczyłem na premierę God of War jeszcze w tym roku :-/
nadajj do PARKENS89 dodano: 13.06.2017, 07:32
Spiderman, serio? Festiwal QTE.
PARKENS89 do nadajj dodano: 13.06.2017, 10:06
9 minut gameplayu i w ostatniej fazie walki były tylko QTE... przepraszam za nie bycie polaczkiem i brak narzekania...
PARKENS89 do Cherubinek dodano: 13.06.2017, 10:08
też na to liczyłem ale początek 2018 to też nie jakaś odległa data :)
Dość [37.47.***.***] dodano: 13.06.2017, 04:17
Komentarz ukryty [Pokaż]
PARKENS89 do Dość dodano: 13.06.2017, 10:12
Sony jeszcze ma PSE więc tam też coś musi pokazać... A czy kpina ? wątpię pokazano dużo gier a gadania było bardzo mało i moim zdaniem Sony pozamiatało :P
Krafcik dodano: 13.06.2017, 10:16
Dziekuje dobranoc
slonik666 dodano: 13.06.2017, 10:56
W zeszlym roku bylem sceptycznie nastawiony od odejscia z typowego gatunku slashera ale po ostatnim trailerze no no wyglada to znakomicie. Nordycka mitologia moim zdaniem strzal w 10. Design przeciwnikow swietny. Raczej na 110% bedzie kupno na premiere.
Raven1209 dodano: 13.06.2017, 11:22
W połowie przestałem oglądać. Nie dlatego że mnie znudziło tylko na tyle jestem zajarany że grę kupuję a już żadnych materiałów nie oglądam żeby sobie gry nie psuć ;D
ARANTES dodano: 13.06.2017, 13:10
Obstawiam że będzie to gra roku.
Wygląda i brzmi rewelacyjnie, aż miałem "ciary"/
Ologracz dodano: 13.06.2017, 11:45
W porównaniu do poprzedniego zwiastuna, walka wygląda w porządku, może jednak coś z tego będzie. Ale naprawę mam nadzieję, że będzie można zmienić perspektywę kamery. Jest ona za blisko, utrudnia skuteczną walkę. Podobnie było w Kingdoms of Amalur, tam kamera była trochę dalej, a i tak często było tragicznie.
lionNR do Ologracz dodano: 13.06.2017, 14:05
Już przy pierwszej zapowiedzi w zeszłym roku było mówione, że można będzie zmienić kamerę, jeśli nowa komuś nie odpowiada. Raczej nie zrezygnowali z tej opcji :)
lionNR dodano: 13.06.2017, 14:11
Sony pozamiatało tą grą. Na pewno kupię na premierę. Nowa kamera prezentuje się świetnie, tylko będzie trzeba uważać na wrogów za plecami. Ciekawe czy będzie jakaś możliwość kooperacji z Boy'em(Atreuszem) podczas walki? Jakieś tag teamowe sztuczki byłyby wskazane. Jeśli God of War zachowa grafikę z trailera to powinniśmy być spokojni o całokształt gry, bo mechaniki zepsuć nie mogą.
spathoek do lionNR dodano: 13.06.2017, 14:45
niewiem jak ogladales material skoro pytasz o to co jest ukazane w materiale jak kratos wspolnie z synem robia Co-op
Kicius_PL dodano: 13.06.2017, 08:27
Coś pięknego! Właśnie takimi grami kupuje się serca graczy. Jedyne co nie do końca do mnie przemawia to ten toporek jako broń główna, bardzo brakuje mi tu "Ostrzy Chaosu"
N0V4K do Kicius_PL dodano: 13.06.2017, 16:14
Te ostrza wymiatały, ale nigdzie nie powiedziano że nie powrócą, więc po cichu na to liczę :D Walka prezentuje się obłędnie, jak dla mnie zmiana perspektywy na plus. Kratos świetna postać, co do targania małego dzieciaka nie jestem do końca przekonany, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
boe dodano: 13.06.2017, 18:21
Robi mega wrażenie
Kck1ola dodano: 13.06.2017, 20:40
Warto na to czekać nawet kilka lat
kain dodano: 13.06.2017, 21:22
Może rzeczywiście historia będzie dobra, do tej pory GoW był dla mnie doskonałym slasherem a może tym razem i fabuła będzie ciekawa
Jarsston dodano: 13.06.2017, 23:59
Jest na co czekać. Kratos to nawet po wybiciu olimpijskich Bogów nie ma spokoju :D. Znowu tyle dobrych gier, a kasy nie starczy ;p.
OstryRed dodano: 14.06.2017, 00:28
Ciekawe czy utrzymają poziom czy tylko odrywanie kuponów będzie?
helsinger dodano: 13.06.2017, 18:40
Kratos nie pokonuje swoich wrogów On ich po prostu niszczy.
singularity [88.199.***.***] do helsinger dodano: 14.06.2017, 01:30
Nie niszczy tylko miażdzy