Detroit: Become Human - koniec ucisku androidów!

Detroit: Become Human - koniec ucisku androidów!

Detroit: Become Human i jego reżysera Davida Cage'a nie zabrakło na tegorocznych targach E3. Mamy zwiastun i nowe informacje na temat gry twórców Heavy Raina.

Detroit: Become Human ma przedstawić przyszłość, w której ludzkość opanowała tworzenie androidów do perfekcji. Takie roboty potrafią wszystko to, co człowiek - również myśleć i czuć. Czy wykorzystywanie takich tworów nie powinno być zakazane? Androidy odpowiedziały sobie na to pytanie i postanowiły coś z tym zrobić.

Twórcy Detroit: Become Human są zdystansowani do VR

Detroit: Become Human, tak jak inne gry Davida Cage'a, skupią się w całości na fabule i pozwolą dokonywać wyborów, które odbiją się na dalszych losach bohaterów. Wygląda na to, że będziemy mogli zdecydować, jak daleko posunie się bunt maszyn.

Detroit: Become Human - targowy zwiastun

Dostaniemy w sumie trzech bohaterów z różnych stron konfliktu. Jednym z nich będzie niewinny android Kara, drugim - łowca androidów Connor, zaś teraz pokazano trzeciego - Marcusa. Jest on androidem, który znajdzie się wśród maszyn planujących powstanie. Oczywiście Cage obiecuje dużą wolność w zabawie i wiele rozmaitych ścieżek fabularnych bez udawanego wpływu na rozgrywkę, gdzie nawet główny bohater może bezpowrotnie umrzeć.

Na tegorocznym E3 udostępniono dla obecnych dwa fragmenty rozgrywki, z czego jeden - sytuację z zakładnikiem - widzieliśmy już wcześniej, lecz nie mogliśmy podejmować decyzji. Możemy więc spodziewać się niedługo nagrań od graczy i porównać następstwa różnych wyborów.

Skomentuj Komentarze (10 opinii)

fLiPeRek21 dodano: 13.06.2017, 08:02
bez daty :-(
Zaku1986Poland dodano: 13.06.2017, 09:23
Powiem szczerze, że mimo iż nie przepadam za futurystycznymi klimatami to ten zwiastun mnie do tej gry przekonuje. Zapowiada się naprawdę ciekawie i wydaje mi się, że twórcy zdecydują się pozostawić graczom dużą swobodę wyboru poczynań. W związku z czym czekam...
slonik666 dodano: 13.06.2017, 10:58
Gierka spoko ale raczej nie kandydat na kupno na premiere. Odczeka sie jak z Until Downem jak dojdzie : D
jankesdh dodano: 13.06.2017, 10:58
Jest gęsia skórka - jest preorder! Będzie wypas!
nowakmik dodano: 13.06.2017, 08:38
Mimo że ten typ rozgrywki lekko mi się znudził, oglądając ten trailer poczułem mały dreszczyk emocji :-) Zapowiada się fajnie, kolejny zwiastun podsycający moje zainteresowanie tym tytułem. Tym bardziej grałem we wszystkie gry Quantic Dreams (wliczając Nomad Soul) więc wiem czego mogę się spodziewać. Oby fabularnie nie zawiedli, bo Beyond średnio mi się podobało. Pozdrawiam
ka-mil do nowakmik dodano: 13.06.2017, 10:25
A mnie np Beyond bardzo przypadł do gustu,nawet bardziej niż Heavy Rain ;)
Rogalus do ka-mil dodano: 13.06.2017, 11:36
Dla mnie to samo Beond podobal mi sie duzo bardziej.A ze jestem mega fanem thrillerow i horrorow,Heavy byl dla mnie totalnie przewidujacy,przewidzialem cala fabule.Do tego najgorzej przemyslane quick time eventy jakie swiat widzial.Elektrownia wita momentami palcow brakowalo,bzdura na maxa 15przyciskow a bohater na ekranie zgial noge w kolanie i kucnal pod drutem wysokiego napiecia.Ale to byly bzdury ha,ha Edytowano 2 razy. Ostatnio: 13.06.2017, 11:37
Hvba111 do nowakmik dodano: 13.06.2017, 12:29
do systemu rozgrywki można różnie podchodzić ale dobrej historii nigdy za wiele a tu taka się zapowiada. Osobiście beyond mi się bardziej podobał. Swoją drogą mogli by spróbować remaka Omikron: Nomad Soul była to ciekawa próba połączenia róznych typów gier ale chyba zbyt ambitny pomysł na tamte czasy teraz to by miało większy sens.
PS_Spieler dodano: 13.06.2017, 21:50
Tak spoglądam na ten trailer i świta mi, że teraz Beyond i Heavy Rain są w promocji. Może skusze się na remastera, bo szczerze przyznam ograłbym je raz jeszcze. Jednak co do Detroit: wygląda ładnie, nawet bardzo, ale muszą dopracować synchronizacje dźwięku z ustami bohaterów, gdyż widziałem jak głoś jest za wcześnie między innymi. Póki co - czekam.
kain dodano: 13.06.2017, 22:43
Na coś takiego czekałem, może być nawet w przyszłym roku byle by tylko dobrze grę dopracowali