Call of Duty: WW2 - multiplayer wraca do korzeni serii. Zobaczcie grę w akcji

Call of Duty: WW2 - multiplayer wraca do korzeni serii. Zobaczcie grę w akcji

Call of Duty: WW2 ma być według zapowiedzi deweloperów ze Sledgehammer Games powrotem do korzeni serii. Zapomnijcie o skakaniu po ścianach, kosmicznych karabinach i ulepszających nasze zachowanie wszczepach. Call of Duty: WW2 chce być jak najbardziej klasycznym FPS-em jakim się da w dzisiejszych czasach.

Sladgehammer Games w trakcie konferencji Sony pokazało sieciową rozgrywkę Call of Duty: WW2 na zwiastunie. Wyglądał imponująco, ale... to tylko zwiastun. By faktycznie ocenić co przygotował deweloper i jak to się ma do powrotu do korzeni - można oglądając materiały youtuberów, którzy mieli okazję w multiplayera Call of Duty: WW2 zagrać.

Call of Duty: WW2 na zwiastunie z targów E3.

Co mamy? Przede wszystkim tryb Wojny, który ma być odpowiedzią na Operacje z Battlefield 1. Oczywiście tempo jest nadal typowo CoD-owe, ale gdyby było inne - fani potraktowaliby to jako ogromną wadę tej produkcji. Nie przedłużając dłużej - zostawiam was z materiałami do obejrzenia i własnej oceny - czy Call of Duty: WW2 warte jest waszej uwagi i oszczędności.

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z gry sieciowej #1

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z gry sieciowej #2

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z gry sieciowej #3

 

Skomentuj Komentarze (20 opinii)

Michał Matukin dodano: 14.06.2017, 15:18
i kolo nawala z RKMu z biodra a celownik ani drgnie takie ma stalowe trzymanie ;)
reszta OK a animacja chodzenia z kije w tyłku
Error404PL dodano: 14.06.2017, 15:19
Może i graficznie nie powala ale podobają mi się mapy i widzę grywalność będzie świetna, przydały by się psy jako killstreak :) Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.06.2017, 15:31
Kurczakovsky dodano: 14.06.2017, 15:23
Super! Normalnie jakby cofnąć się w czasie do czasu pierwszego COD`a i jarać się jak dziecko :)
Krafcik dodano: 14.06.2017, 15:29
Bomba !!!
Goltar dodano: 14.06.2017, 16:02
A zamiast swastyk krzyże, może to nie niemieccy naziści.
lansalot dodano: 14.06.2017, 16:03
ale arcade... te filmiki skutecznie wyleczyly mnie z zajawki na ta gre.
turbopuszek do lansalot dodano: 14.06.2017, 17:39
No nie ma to jak walić z karabinu, pełen automat a broń jak przyklejona z zerowym praktycznie odrzutem. Czy to 2 wojna czy czasu aktualne czy przyszłość to to zawsze wygląda identycznie jota w jotę
ManBearPig dodano: 14.06.2017, 18:16
No nie wiem... niby wszystko fajnie bo przypominają się stare dobre CODy ale po przeniesieniu marki w kosmos ja przeniosłem się do Battlefielda i spodobało mi się. Tymi materiałami mnie nie kupili. Będzie beta zobaczymy.
Mihau dodano: 14.06.2017, 18:33
Przez chwilę nawet się zastanawiałem czy nie kupić. Ale wygląda to źle, strasznie źle.
lol [109.173.***.***] dodano: 14.06.2017, 21:39
Kobiety na pierwszej froncie jako żołnierze. Parodia. Zrozumiałbym jako medycy, ale nie żołnierze...
MateoChoski dodano: 14.06.2017, 17:14
Powiem tak, BF 1 jeśli chodzi o multiplayer jest znacznie lepszy, rozgrywka w BF nie jest taka szybka nie jest chaotyczna. A tu wszystko dzieje się tak szybko że aż jest to niemożliwe, multi w tym CODzie będzie raczej tym samym czym jest od lat. Gdyby mapa była ogromna to taka szybka rozgrywka jest okej, nie było by się do czego przyczepić. Ale w takiej małej mapie bieganie tu tam strzelanie wszędzie na pałę jest dla mnie nie do ogarnięcia. Zdecydowanie BF rządzi jeśli chodzi o multi. Ten arcade tak kuje w oczy że głowa mała. Oby singla nie spieprzyli bo to będzie tragedia, a nie udany powrót do korzeni.
c3urny do MateoChoski dodano: 14.06.2017, 17:47
Jak lubisz kampic i siedziec w jednym miejscu pol godziny to bf jest dla ciebie jak znalazl. Ja wole dynamiczna rozrywke gdzie liczy sie refleks i ciagle przemieszczanie dlatego wybieram coda. Kto co lubi i kazde multi to arcade :) Edytowano 1 raz. Ostatnio: 14.06.2017, 17:48
Krafcik do MateoChoski dodano: 14.06.2017, 18:08
Na ty wlasnie polega CoD chlopaku.Odpalam konsole,idzie mapka 15 minut,mam 40 fragow,wylaczam i zajmuje sie czyms innym.Niektorzy nie lubia 5 minut chodzic zeby kogos zabic.lub kampic na koncu mapy.Kiedy zrozuiecie,ze to dwie rozne gry?
MateoChoski do Krafcik dodano: 14.06.2017, 20:24
Oczywiście że to dwie różne gry, nie ma co do tego wątpliwości. Mnie tylko razi w oczy to że ta rozgrywka jest taka szybka, i myślałem że choć trochę zmienią to. Robiąc większe mapy, nie mówię żeby były jakieś wielkie na 3 kilometry, ale żeby chociaż można było zwiedzić inną część terenu po za jakimś budynkiem albo miastem. Trochę nie będzie opłacało się kupować tej gry dla samego singla, chociaż będzie tryb zombie ze znajomymi. Ewentualnie poczekać do jakiejś obniżki.
Sandspol do MateoChoski dodano: 14.06.2017, 21:11
Bf i Cod to dwie roznw giery tak jak mowisz, ja osobiscie stawiam na BF'a bo bardziej odwzorowuje prawdziwa wojne, mapy ogromne no i trzeba czasu by kogos zabic tak jak na wojnie, Cod zas jest do szybkich rozgrywek... To juz kwestia gustu :p jedyne Multi ktore mi sie podobalo w Codzie to Cod 4 i MW2 :P Zas Bf multi troszke opadlo najlepsze dla mnie bylo Bad Company 2 :D
MateoChoski do Sandspol dodano: 15.06.2017, 00:18
Każdy COD był taki szybki w rozgrywce po sieci? Swoją drogą ciekawe czy serwery World At War bądź MW4 są nadal działają na PS3, i czy ludzie tam dalej grają bo chciałbym powrócić do tych dwóch gier na konsoli dlatego iż poprzednie ogrywałem na PC i to dawno temu przy premierze, a chciałbym se popykać trochę xd. Grając w BFa na prawdę jest ciężko kogoś ubić, ale za to jest masa sposobów na zabicie kogoś, czołgiem, CKMem, samolotem, moździerzem, jest tego od cholery.
Gniewosz dodano: 15.06.2017, 00:25
Już ktoś kiedyś chyba robił takie porównanie, ale ten nowy COD wygląda, działa, gra się jak BF z ADHD.
Kicius_PL dodano: 15.06.2017, 04:29
Kolejna powtórka z rozrywki... Niby zmienili realia, ale absolutnie nic poza tym. Nadal jest plastikowo, do bólu sztucznie, zdecydowanie za szynko i zbyt chaotycznie, generalnie cała rozgrywka wygląda dokładnie kopiuj wklej z poprzednich odsłon. Absolutne zero postępu, rozwijania produktu i chęci oddania czegoś naprawdę nowego i przełomowego graczom. Kolejny kotlet dla zatwardziałych fanów marki, którzy faktycznie chyba po prostu nie chcą zmian i nowości, nie przeszkadza im archaiczność i bezczelne kopiowanie tych samych schematów i rozwiązań. Cała branża przynajmniej star się iść do przodu i oferować coraz to lepsze i ciekawsze rozwiązania, a cod twardo... "nie i chu..." bo przecież masy i tak kupią miliony sztuk każdej kolejnej odsłony. Dla mnie ta odsłona mimo zmiany realiów na IIWŚ, to porażka podobnie jak wszystkie odsłony z ostatnich co najmniej ośmiu lat.
Milek dodano: 16.06.2017, 17:59
No niestety... liczyłem na coś zupełnie odświeżonego w rozgrywce. Tempo gry całkowicie mnie odrzuca i wygląda to mega dennie :(
Lulu [89.78.***.***] dodano: 19.06.2017, 19:41
Powrót do korzeni to by był gdyby w multi były czołgi, samochody, motory i większe mapy. Ja tu widzę odświeżonego CoDa 2 który był średni.