Let it Die otrzyma nową zawartość! Twórcy podzielili się szczegółami na E3

Let it Die otrzyma nową zawartość! Twórcy podzielili się szczegółami na E3

Let it Die to bardzo popularna darmowa gra, którą pobrało dotychczas ponad 3 miliony graczy na całym świecie. Tym samym ciągle jest wspierana przez twórców i dlatego na tegorocznym E3 przedstawili kolejne nowości, które zmierzają do gry.

Let it Die pojawiło się w 2016 roku i z miejsca zyskało sobie sympatię graczy. Nie ma w tym nic dziwnego, bo odpowiada za nią wyjątkowy Suda51 znany z wielu szalonych gier - takich jak Killer is Dead czy Lollipop Chainsaw. Podobnie jak tamte gry, darmowa produkcja przyciąga do siebie stylistyką, a ponadto - jest to kolejna propozycja z rodzaju soulslike.

Więcej informacji o Let it Die

Let it Die otrzyma wiele nowości, między innymi potężne wiertło, którym będziemy mogli przewiercić swoich przeciwników. Zmianą jest też to, że po aktualizacji często trafiać będziemy na grupy przeciwników, zamiast dotychczasowego wariantu 1 na 1. Oprócz tego będziemy mogli udać się do Death Metro, gdzie wkroczymy do nowych scenerii. Dodatki zobaczycie na poniższym wideo, gdzie posłuchać możecie również wypowiedzi twórców.

Rozmowa z twórcami Let it Die na tegorocznym E3

Poniżej z kolei macie zwiastun przedstawiający nowości jakie trafią do Let it Die, gry dostępnej jedynie na PlayStation 4.

Zwiastun przedstawiający ekskluzywną zawartość dla Let it Die na PS4

 

Skomentuj Komentarze (1 opinia)

Nerobianco dodano: 15.06.2017, 14:16
Sama gra jest wydana tylko na PS4 więc z tą ekskluzywną zawartością to trochę mydlenie oczu.

Zobacz grę w Bazie gier

Let it Die

Let it Die
  • Świat: 03.12.2016
  • Europa: 03.12.2016
  • Polska: 03.12.2006
  • Gatunek: Akcja, Survival
  • Liczba graczy: 1
  • Kontroler ruchu: nie
  • Grafika 3D: nie
Dodaj własną recenzję Oceń grę w Bazie gier