Sony rozważa obecność na europejskich targach

Sony rozważa obecność na europejskich targach

Sony przyznało, że poza tym, co pokazało na tegorocznych targach E3, ma jeszcze wiele asów w rękawie. Czyżbyśmy mieli je zobaczyć podczas europejskiej konferencji?

Sony w ubiegłym roku ominęło europejskie targi Gamescom w Kolonii, rozkładając wszystkie zapowiedzi na czerwcowe E3 oraz grudniowe PlayStation Experience. W tym roku czerwiec przyniósł już nowe materiały z takich gier jak Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Spider-Man czy God of War, ale firma obiecała, że to nie wszystko, co ujawnią w tym roku.

Sony przyznaje, że na E3 nie pokazało wszystkich asów

Redakcja magazynu Gamereactor wykorzystała obecność szefa marketingu Sony Jima Ryana na targowych salach E3 2017, by spytać, czy japoński gigant w tym roku pokaże się w Niemczech:

Jesteśmy w trakcie rozważania tej kwestii. W ubiegłym roku nie pojechaliśmy na europejskie targi. [...] To była przemyślana decyzja, by skupić się na E3 [...] ale teraz byłoby wspaniale przygotować coś specjalnego w Europie.

Tegoroczne targi E3 nie przyniosły niczego nowego w kwestii The Last of Us 2 ani Death Stranding z gier na wyłączność dla PlayStation 4, chociaż trzeba pamiętać, że pod koniec roku (8-9 grudnia) planowane jest jeszcze PlayStation Experience i na pewno Sony zostawi sobie "bomby" na tę konferencję.

Źródło: http://www.gamereactor.eu/news/544933/Sony+considers+European+return+after+missing+last+Gamescom/

Skomentuj Komentarze (5 opinii)

slonik666 dodano: 16.06.2017, 18:33
Jak ktos liczyl na gameplay Dead Stranding no to niezly naiwniak. Kojima jest za bardzo zajety projektowaniem nowego kubka z logiem firmy i tera przepuszczaniu kasy Sony na zarcie, prostytuki i koks :D
hubertuss03 dodano: 16.06.2017, 19:55
Fajnie by było. Zawsze to jakieś nowe pokazy czy zapowiedzi.
Laterett [94.254.***.***] dodano: 16.06.2017, 20:25
Bardzo prawdopodobne że rozważają podanie premier dla np Detroit Become Human czy Days Gone, nowe ip raczej zostawią na PlayStation Experience ale... Nigdy nic nie wiadomo, więc kto wie?
Raven1209 dodano: 16.06.2017, 20:50
Moim zdaniem to SONY zamiast wspierać parady LGBT, uczestniczyć we wszystkich możliwych targach i wydawać masę kasy na reklamy powinno zaoszczędzić te pieniądze. Zrobić konferencję na E3 i nic innego albo zrezygnować z E3 i robić jedynie PS Experience a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze pompować w nowe gry, infrastrukturę sieciową, ofertę PS+, może obniżyć nieco ceny PS4 Pro. Wydaje mi się że takie działania bardziej przyczyniły by się do lepszej sprzedaży konsol(no bo w sumie kupujemy konsolę dla gier na nią dostępnych a im jest tańsza tym lepiej), większej ilości osób stale subskrybujących Plusa(oferta obecnie jest marna, nie oszukujmy się, a większość osób kupuje tylko dla multi), no a infrastruktura, nie oszukujmy się, też ma problemy(zwłaszcza z prędkościami pobierania). Nie wiem co Wy uważacie więc proszę o jakiś feedback. Może to ja po prostu ujowo myślę ;)
Raven1209 dodano: 16.06.2017, 20:51
OMG złapałem jakiegoś laga kilka razy kliknąłem i narobiło komentarzy ;) Sorry