Spider-Man VR. Sony szykuje darmową atrakcję z okazji premiery filmu

Spider-Man VR. Sony szykuje darmową atrakcję z okazji premiery filmu

Spider-Man: Homecoming trafi do polskich kin za miesiąc, a skoro marka jest w rękach Sony, firma zamierza wykorzystać ten fakt, by stworzyć coś specjalnego w wirtualnej rzeczywistości.

Za miesiąc dostaniemy zupełnie nowego kinowego Spider-Mana, a na tegorocznych targach E3 mogliśmy zobaczyć pierwszy materiał rozgrywki z gry z Człowiekiem-Pająkiem od studia Insomniac Games, a i nadchodzące LEGO Marvel Super Heroes 2 przedstawi kilka wersji Pajęczaka. Fani Spidey'ego są rozpieszczani? To nie koniec atrakcji!

Rozgrywka Spider-Mana od Insomniac prosto z targów E3

W Sony Pictures istnieje specjalny dział od wirtualnej rzeczywistości i wygląda na to, że pracujący tam spece zajęli się nadchodzącym Spider-Man: Homecoming. Zwiastun przedstawia możliwość nałożenia kostiumu Spider-Mana i zabawę jego gadżetami. Co zabawne, Spider-Man na PS4 wygląda jak Batman od Rocksteady, a teraz również doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości przypomina Batman: Arkham VR na PS VR. Na szczęście oba przykłady zostały rewelacyjnie ocenione przez recenzentów i graczy, a jak kopiować - to od najlepszych.

Teraz najlepsze - Spider-Man: Homecoming VR ma być dostępne zupełnie za darmo na najpopularniejszych platformach VR, w tym, oczywiście, PlayStation VR. Premiera planowana jest jeszcze na ten miesiąc, 30 czerwca. Film ma zaś trafić do kin nieco później, 14 lipca.

Spider-Man: Homecoming VR - zwiastun

 

 

Źródło: https://venturebeat.com/2017/06/16/sony-pictures-announces-spider-man-homecoming-vr-experience/

Skomentuj Komentarze (2 opinie)

slonik666 dodano: 17.06.2017, 11:48
No to juz wiadomo czemu Sony robi gre o czlowieku pajaku, po to zeby wypromowac ich nowy film ktory to juz dostaje trzeciego reboota. Moze tym razem sie uda ... :D
Laughter-XIII do slonik666 dodano: 17.06.2017, 11:57
To nie jest reboot, a film tworzy filmowe studio Marvela - to nie jest dzieło Sony.