Yakuza 6. Długie nagranie rozgrywki z zachodniej wersji gry

Yakuza 6. Długie nagranie rozgrywki z zachodniej wersji gry

Yakuza 6 dotrze do nas już w przyszłym roku, aby przedstawić ostatni rozdział z życia legendarnego Smoka z Dojimy - Kazumy Kiryu. Dzisiaj możemy podziwiać długie wideo prezentujące tytuł w akcji.

Yakuza 6 to pierwsza odsłona serii stworzona od podstaw pod PlayStation 4. Seria przeskakuje na nową technologię Dragon Engine - ta ma zapewnić znacznie lepszą jakość grafiki oraz pozbyć się większości ekranów wczytywania. Warto też wspomnieć, że twórcy opracowując swój silnik myśleli o całej serii gier i dopiero następne produkcję ukażą cały potencjał nowych narzędzi produkcyjnych.

Yakuza 6 - oto co czeka Kiryu w kolejnym rozdziale jego życia

Yakuza 6 otrzymała długie nagranie z bezpośredniej rozgrywki. Twórca serii Toshihiro Nagoshi był obecny na targach E3 i reklamował najnowszą część cyklu. Pierwsze co rzuca się w oczy to znacznie lepsza grafika niż dotychczas. Ograniczono też ekrany wczytywania. Eksploracja bardzo płynnie przechodzi do walk, które stały się jeszcze bardziej filmowe i dynamiczne. Kiryu potrafi teraz przeskakiwać przez najróżniejsze przeszkody, a wchodzenie do poszczególnych budynków nie jest już okraszone żadnymi przerwami. Możemy też obejrzeć nowe aktywności poboczne, jak ćwiczenia na siłowni w formie minigry polegającej na wykonywaniu QTE. Bohater korzysta też z smartfona Sony Xperia - odczytuje za jego pomocą wiadomości oraz może wykonywać popularne selfie. Warto też przypomnieć o współpracy z popularnym aktorem i reżyserem filmowym Takeshim Kitano, który użyczył swojego wizerunku jednej postaci z gry.

Yakuza 6 - pokaz rozgrywki E3 2017

Tętniące życiem i piękniejsze niż kiedykolwiek Kamurocho odwiedzimy już na początku 2018 roku. Produkcja ma być ostatnim rozdziałem Kazumy Kiryu - bohatera, którym sterowaliśmy od 10 lat na przestrzeni ostatnich odsłon serii. Nie będzie to jednak koniec cyklu, a twórcy już wspominali o pracy nad kolejnymi częściami.

Źródło: YouTube (IGN)

Skomentuj Komentarze (4 opinie)

knight83 dodano: 17.06.2017, 19:45
To mi przypomniało ze 4 cześć czeka na ogarnie;)
Baston do knight83 dodano: 18.06.2017, 12:34
Zagraj koniecznie, bo warto.
citek [78.131.***.***] dodano: 18.06.2017, 16:34
tez mam z ps plusa yakuza 4,i 5 właśnie pobieram czwórkę zapomniałem ze mam te gry
Kiba dodano: 18.06.2017, 16:58
Muszę czym prędzej nadrobić tą serię :)

Zobacz grę w Bazie gier

Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6: The Song of Life
  • Świat: 2018
  • Europa: 2018
  • Polska: 2018
  • Gatunek: RPG, Otwarty Świat
  • Liczba graczy: 1
  • Kontroler ruchu: nie
  • Grafika 3D: nie