Transformers: Ostatni Rycerz ostatnim filmem Michaela Baya

Transformers: Ostatni Rycerz ostatnim filmem Michaela Baya

Wygląda na to, że po Transformers: Ostatni Rycerz powinniśmy spodziewać się potężnej mocy. Michael Bay potwierdził swój koniec z serią po premierze nadchodzącej części. 

Bay jest zadowolony ze swojej pracy przy Transformers i po raz kolejny próbuje odejść do robienia nowych filmów. W wywiadzie dla Fandango reżyser wszystkich czterech dotychczasowym odsłon mówił krótko o Ostatnim Rycerzy i własnej przyszłości. 

Spoty reklamowe z Transformers: Ostatni Rycerz

Filmy, które zrobiłem, to naprawdę ogromne produkcje. Zabierają sporo twojego czasu. Zrobiłem ich wystarczająco dużo i świetnie się przy tym bawiłem. Odchodzę z mocnym uderzeniem i uważam, że powinienem skończyć, kiedy jestem na prowadzeniu. Mam za sobą udanych kilka filmów, a wciąż czekają te nowe, które chciałbym zrobić. 

Końcówka wypowiedzi Baya nie mogła nie przykuć uwagi rozmówców. Rozmówca reżysera szybko spytał więc o scenariusze, które do tej pory przykuły jego największą uwagę. 

Niedawno czytałem bardzo krwawy scenariusz o płatnym zabójcy. Uwielbiałem pracować przy takich filmach jak 13 godzin: Tajna misja w Benghazi czy Sztanga i cash. Myślę, że zabiorę się za bardziej poważne projekty, dla dojrzałego widza. 

Warto mieć na uwadze fakt, że Michael Bay już raz próbował skończyć swój związek z Transformersami. Podobne wypowiedzi słyszeliśmy przy okazji końca trylogii. Na ostateczne postanowienia będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Premiera Transformers: Ostatni Rycerz 23 czerwca. 

Źródło: http://comicbook.com/movies/2017/06/17/transformers-5-michael-bay-last-movie/

Skomentuj Komentarze (17 opinii)

Barabasz dodano: 18.06.2017, 14:57
Czy to jak tytuł newsa jest skonstruowany jest celowym zabiegiem clickbaitowym, czy po prostu Pan Redaktor nie zauważył jak bardzo tytuł ten może być mylący?
mikelsgrom do Barabasz dodano: 18.06.2017, 15:08
Ale, że co?
Olson do mikelsgrom dodano: 18.06.2017, 15:11
Brzmi jakby Bay kończył swoją karierę filmową.
mikelsgrom do Olson dodano: 18.06.2017, 15:23
aa fakt ;p
knight83 dodano: 18.06.2017, 18:10
To mi przypomniało ze musze przejść Transformers: Devastation które zalega na dysku;) Edytowano 1 raz. Ostatnio: 18.06.2017, 18:12
MaciekOnePL dodano: 18.06.2017, 18:54
Krzyz na drogę.
kuzmina dodano: 18.06.2017, 20:09
O cztery filmy za późno
Sroczka [79.186.***.***] dodano: 18.06.2017, 20:30
I bardzo dobrze słabe były oprócz 1 części Transformers
Sinner1187 dodano: 18.06.2017, 18:28
I powinien był skończyć na trylogii. Bo czwarta część jest katastrofą.
Boosman do Sinner1187 dodano: 18.06.2017, 18:41
ale on żegna się z tą serią już od trzeciej części ;)
fun do Sinner1187 dodano: 18.06.2017, 23:02
Trzecia cześć była już bardzo słaba.
DeliQuent dodano: 19.06.2017, 07:58
może kolejny restart serii się szykuje po 5?
Hvba111 dodano: 19.06.2017, 08:03
Mam nadzieję, że jak już pożegna się z serią na zawsze to bo Bayformersach w końcu powstanie film Transformers, który będzie miał z komiksami i animacjami więcej wspólnego niż tytuł i imiona robotów.
Dżewo dodano: 18.06.2017, 17:46
Myślałem że poziomu ppe nie osiągniecie jeśli chodzi i chamskie clickbaitowe tytuły ale widocznie się myliłem
Musiol do Dżewo dodano: 18.06.2017, 22:49
Jak ja uwielbiam takie komentarze.

Redakcja stara się przy pisaniu newsów, sprawdza każdą plotkę i nie pisze byle bzdury by łapać ślepo kliki. Do tego pojawiają się długie i ciekawe teksty. Ale nikt tego nie czyta, nikt nie komentuje, bo po co. A pojawi się jeden na kilkaset news który można podciągnąć pod clickbait, to od razu człowiek musi czytać bzdury o osiąganiu (w negatywnym kontekście) jakiegoś poziomu i schodzeniu na psy.

Darujcie sobie.
Dżewo do Musiol dodano: 19.06.2017, 09:23
Czyli co, mam się czuć winny że czytam tylko te newsy, które mnie interesują?
Lol [79.191.***.***] do Dżewo dodano: 19.06.2017, 11:29
Prawda w oczy kole, a że tego Musioła kole wszystko i jego śmieszne ego nie pozwala na przyznanie się do błędu to tak to właśnie wychodzi.