Doom i Fallout na PS4 ze stałymi obniżkami ceny w PS Store

Doom i Fallout na PS4 ze stałymi obniżkami ceny w PS Store

Doom i Fallout 4 doczekały się stałej obniżki cenowej w PlayStation Store. Ceny obu produkcji Bethesdy są bliższe temu, ile kosztują pudełkowe wydania w sklepach.

Doom i Fallout 4 do tej pory wyceniane w PS Store były na ponad grubo 200 złotych, co w dobie szybkiego obniżania cen pudełkowych wydań raczej nie zachęcało do inwestowania poza promocjami w cyfrowe wersje. Bethesda postanowiła więc obniżyć ceny Dooma i Fallouta 4 na stałe.

Doom i Fallout 4 trafią do wirtualnej rzeczywistości

Ile teraz kosztują obie produkcje? Doom - 129,99 złotych, a Fallout 4 równe 130 złotych. Oczywiście to nadal więcej niż można dostać pudełkowe wersje gdy dobrze się poszuka, ale i tak dobrze widzieć jakieś ruchy dużych wydawców w kwestii obniżania cen na stałe.

Skomentuj Komentarze (17 opinii)

Piotr [78.11.***.***] dodano: 19.06.2017, 14:30
Kiedy Fallout 4 GOTY/Ultimate edition??
Cherubinek do Piotr dodano: 19.06.2017, 15:02
Za GOTY 130 pln to by było tak akurat :-)
IC dodano: 19.06.2017, 17:19
Nadal pudła są o niebo tańsze na rynku
Bargi dodano: 19.06.2017, 21:37
Ja tam podstawkę przeszedłem. Czekam na wersję Goty w cenie poniżej 100, żeby ograć DLC
noon [89.228.***.***] dodano: 19.06.2017, 15:45
W niektórych polskich sklepach wersja pudełkowa dooma lata po około 55 zł (Ultima chociażby), Fallouta pewnie też gdzieś da się wyhaczyć za rozsądniejsze pieniądze.
Dudek [31.183.***.***] do noon dodano: 19.06.2017, 19:59
Kilka dni temu zamówiłem F4 z UK za około 60 zł z przesyłką. Sama gra 10 funtów. Niestety pewnie bez PL, no ale jednak.
porckypizgus do noon dodano: 19.06.2017, 21:39
Bo okładka jest po nie naszemu ale jak to mówią liczy się to co w środku ;)
Xxx [46.151.***.***] dodano: 19.06.2017, 23:51
Fallout drogo, ale doom chociaż w niższej cenie
manonfire dodano: 20.06.2017, 01:57
Myślę, że gdyby cena "cyfraków" na starcie gry oscylowała w tych granicach, to Sony by miało przeciążone serwery. Jasne, jest grono ludzi którzy wolą pudełka, ale często te osoby na premierę się nie pchają tylko czekają, aż cena spadnie. Wydanie na premierę tych ~130 zł czyli mniej więcej tyle, co kosztuje gra na PC byłoby bardzo OK.
Rs [37.47.***.***] dodano: 20.06.2017, 06:25
Też tak macie że na doomie konia się poci i wyje?
boe dodano: 19.06.2017, 16:46
DOOMa mam i gorąco polecam każdemu
Miszczogrzmot do boe dodano: 20.06.2017, 19:10
ja podobnie - DOOM to bardzo udana gra i miło wspominam spędzony z nią czas.

Fallouta w sumie tez moge polecic, chociaz to nie ta liga. To F3 na sterydach, czyli bardziej action RPG, niz RPG z krwi i kości jakimi były F1 i F2, w dodatku nie wszystko jest w F4 dobrze przemyslane i nie wszystko ze soba dobrze współgra. Poza tym nawet po 1,5roku od wydania w grze jest wciąż mnostwo buraków i np. trzeba niekiedy wczytwyac wczesniejsze sejwy zeby skrypty zaskoczyly i quest ruszył dalej, animacje sie blokuja, itd. (no ale czego oczekiwac po rpg od Bethesdy).

Tak czy siak jak gry beda na promo w okolicy 50-60zl to mozna brac z czystym sercem.
kain dodano: 19.06.2017, 14:44
Cena dalej nie zachęca do kupna cyfry
borys_123 do kain dodano: 19.06.2017, 15:34
Patrząc optymistycznie, minus 70% w przecenie i już można myśleć o kupnie.
Hvba111 do borys_123 dodano: 20.06.2017, 08:23
tak tylko czekać na promocję w ps store :P tylko żeby nie zapomnieli że cena bazowa jest 130 a nie 289 :P
Miszczogrzmot do kain dodano: 20.06.2017, 18:53
Cyfrową podstawkę dooma i fallouta 4 kupilem na promo chyba za 79zl w pierwszych miesiacach tego roku (nie pamietam na 100%, ale na pewno ponizej 100zl i cena pudelka byla wtedy podobna). Takze wystarczy przegladac promocje - jak dla mnie cyfrówki sa ok, ja mam ps4 od premiery, ogrywam wszystko na co mam ochote i moja fizyczna kolekcja na ps4 jest malutka - widze 6 tytułów na półce. Za to w wiekszy dysk do ps4 trzeba bylo koniecznie zainwestowac, bo przy 500gb jest bieda (zwlaszcza jak sie ma ps+).
SnaKe do Miszczogrzmot dodano: 21.06.2017, 10:32
Ja od razu po kupnie wsadziłem 2TB, skoro 1TB na PS3 to dla mnie za mało to co dopiero na PS4 :o :)