Dragon Quest XI - ekskluzywna zawartość dla PS4 i nowości w mechanice ujęte na nowych zrzutach ekranu!

Dragon Quest XI - ekskluzywna zawartość dla PS4 i nowości w mechanice ujęte na nowych zrzutach ekranu!

Dragon Quest XI ma się pojawić w przyszłym miesiącu, ale na ten moment zapowiedziano premierę jedynie w Japonii. Niemniej, na nowych zrzutach ekranu twórcy ujawniają czym wyróżni się wersja na PlayStation 4.

Dragon Quest XI ma pojawić się na PlayStation 4, Nintendo 3DS i Switch już 29 lipca 2017 roku. Na ten moment niestety nie wiadomo nic o premierze poza granicami Japonii - Square Enix nie zaprzeczyło jednak takowej.

Więcej materiałów i informacji o Dragon Quest XI

Dragon Quest XI ma cechować duży świat, który będziemy przemierzać pieszo, konno i na wiele innych sposobów - co ciekawe w trakcie galopu będziemy mogli taranować przeciwników stających na drodze. Kolejną nowością będzie możliwość kucania w celu przedostania się przez choćby dziury w ścianach. Oprócz tego możliwe będzie wspinanie się i wykonywanie skoków.

Kilka szczegółów na temat walki w Dragon Quest XI było udostępnionych już wcześniej. Wiemy o tym, że przeciwnicy widoczni będą na mapie - będziemy mogli zarówno podejść do nich otwarcie, bądź się zakraść. Możliwe będzie wybranie dwóch trybów obserwowania walki. Jeden z nich to bardziej klasyczny, w którym kolejne ujęcia pokazywać będą wykonywane akcje. Drugi tryb pozwoli na swobodę w poruszaniu się po arenie walki. Na ten moment wiemy, że odbiegnie to od systemu znanego z Dragon Quest VIII i tym samym kontrolować będziemy jedną wybraną na dany moment postać. Duże znaczenie ma mieć blokowanie ataków.

Jeśli chodzi o zawartość ekskluzywną dla PlayStation 4 to mowa o wcześniej przedstawionych nowościach w poruszaniu się - z uwagi na więcej możliwości technicznych. Pojawi się jednak jeszcze zadanie, w którym otrzymamy kuszę - z jej użyciem będziemy zestrzeliwać cele umieszczone w poszczególnych częściach świata. Na koniec pozostaje granie w kasynie, dzięki czemu zdobędziemy cenne przedmioty.

W galerii znajdziecie zrzuty ekranu przedstawiające wymienione tutaj elementy. Oprócz tego przypominamy jeszcze jeden ze zwiastunów.

Dragon Quest XI na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/06/dragon-quest-xi-details-ps4-exclusive-features

Skomentuj Komentarze (2 opinie)

western dodano: 19.06.2017, 19:50
Gra na zrzutach prezentuje się pięknie. Bajkowo i magicznie. Oby wyszła poza Japonię.
Mooniok do western dodano: 19.06.2017, 23:30
Wyjdzie

Zobacz grę w Bazie gier

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time
  • Świat: 29.07.2017
  • Europa: Brak planów wydawniczych
  • Polska: Brak planów wydawniczych
  • Gatunek: RPG, Otwarty Świat, jRPG
  • Liczba graczy: 1
  • Kontroler ruchu: nie
  • Grafika 3D: nie
  • Producent: ORCA Inc.
  • Wydawca: Square Enix
  • Nie