Detroit: Become Human zadebiutuje dopiero w 2018 roku

Detroit: Become Human zadebiutuje dopiero w 2018 roku

Detroit: Become Human jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na wyłączność PS4. Jeśli trzymaliście kciuki za premierę pod koniec roku to możecie przestać - produkcja pojawi się dopiero w 2018 roku.

Detroit: Become Human ma być największą i najbardziej skomplikowaną grą w historii studia Quantic Dream i kariery Davida Cage'a. Wizjonerski twórca pragnący zatrzeć granicę między grą a filmem został przepytany przez dziennikarzy serwisu GameSpot. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o orientacyjnej dacie premiery.

Detroit: Become Human nie nawiąże do polityki i ideologii

Detroit: Become Human zadebiutuje w 2018 roku - kiedy dokładnie? Tego nie zdradzono, ale Sony zarzeka się, że większość tytułów pokazanych na targach E3 zadebiutuje w przeciągu pierwszej połowy nowego roku. Właśnie w tym okresie powinniśmy otrzymać nowe dzieło Quantic Dream. David Cage zdradził również, że pragnie aby to gracz był współscenarzystą i reżyserem całej gry. Będziemy nie tylko gwiazdą, ale i sami mamy zadecydować w jaki sposób przedstawione wydarzenia odbiją się na opowiadanej historii. Brzmi to niewątpliwie ciekawie. Sama gra wrzuci nas w sam środek kryzysu społecznego i futurystycznych klimatów cyberpunk. Tam poznamy losy trzech bohaterów z odmiennych środowisk i poprzez własne doświadczenia wyrobimy sobie opinię na temat konfliktu ludzi i androidów. Poniżej materiał wideo z fragmentami rozgrywki i obecnością samego Davida Cage'a - twórcy Detroit: Become Human. David Cage wypowiada się o tym, że temat gry nie jest żadną fikcją i w przyszłości na pewno zmierzymy się z problemami przedstawionymi w jego tytule.

Detroit: Become Human - rozgrywka z E3 2017

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/detroit-become-human-will-release-in-2018/1100-6451024/?ftag=GSS-05-10aaa0b

Skomentuj Komentarze (6 opinii)

kain dodano: 19.06.2017, 19:14
Niech dopracują grę i będzie git, mogę czekać nawet rok
mravg dodano: 19.06.2017, 18:42
no coz ogra sie w 2018
nie ogdladam zadnych gameplayow bo QD do spolki z Sony to potrafi zepsuc zabawe nieco - tak moim zdaniem bylo w wypadkiu BTS chyba lacznie z 2h gamepleyow ktore sporo zdradzaly i to jeszcze obnizylo moja note (ktora nie byla zbyt wygorowana)
deathraw [94.254.***.***] do mravg dodano: 20.06.2017, 01:10
Już kara miała być tech demem tylko, a okazała się wstępem do detroit;). B:TS jak dla mnie było fajną grą, gdyby pozbyć się z niej tego durnego wątku polegającego na ratowaniu świata. Samo skupienie na głównej bohaterce i przedstawienie jej postaci to poziom bardzo wysoki, może i najwyższy jeżeli chodzi o "filmowe" gry, ale niestety ten wątek nastawiony na akcję był tak słaby, a nawet durny, że ciężko go było przeboleć.
czarnooo [185.125.***.***] dodano: 20.06.2017, 08:57
Przecież to nie jest gra..
mravg do czarnooo dodano: 20.06.2017, 09:38
No jasne bo jak nie ma walki strzelania i wybuchów to nie jest gra? Powiem tak takie indyki jak orwell czy her story to naprawdę fajne oryginalne produkcje coś innego w zalewie klonów
Interaktywne doświadczenie z wpływem na jego przebieg gdzie celem jest dotarcie do końca historii może być traktowane jako gra owszem rozumiem ze dla niektórych może być mało mechanik gotowych i mało gry w grze ale uważam ze takie twory maja swoje miejsce na rynku i co więcej mogą być ciekawe i dobrze wykonane
czarnooo [185.125.***.***] do mravg dodano: 20.06.2017, 12:44
Nie o to chodzi, że nie ma walki, strzelania i wybuchów. Dla mnie twory tego typu jak to czy Until Dawn itd to nie są gry

Zobacz grę w Bazie gier

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human
 • Świat: 2017
 • Europa: 2017
 • Polska: 2017
 • Gatunek: Przygodowa
 • Liczba graczy: 1
 • Kontroler ruchu: nie
 • Grafika 3D: nie
 • Producent: Quantic Dream
 • Wydawca: Sony Interactive Entertainment
 • Polski dystrybutor: Sony Interactive Entertainment Polska
 • Nie