Ctrl zadebiutuje w tym tygodniu na PS VR

Ctrl zadebiutuje w tym tygodniu na PS VR

Ctrl to eksperymentalne dzieło próbujące podejść niekonwencjonalnie do opowiedzenia historii. Ta ma być z kolei inspirowana e-sportem.

Ctrl nie będzie do końca grą. Niezależne studio Breaking Fourth stara się dostarczyć oryginalną i innowacyjną zawartość w postaci pierwszego krótkiego filmu VR stworzonego w oparciu o PlayStation VR. Premiera nastąpi już w piątek - 23 czerwca.

Ctrl opowie historie młodego gracza o imieniu Liam, który uczestnicy w e-sportowych turniejach. Produkcja skierowana jest dla fanów PS VR łaknących głębokich i mrocznych historii. Film ma eksponować tematykę kontrolowania za pomocą siły i próby ucieczki. Całość rzekomo przywodzi na myśl twórczość pokroju Tron i The Hunger Games. Studio udostępniło zwiastun premierowy, na którym nie brakuje najróżniejszych pochwał.

Ctrl - zwiastun premierowy

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/06/19/dive-into-darkly-twisted-esports-inspired-movie-ctrl-releasing-on-playstation-vr-this-week/#sf90187387

Skomentuj Komentarze (2 opinie)

Padaka dodano: 19.06.2017, 20:10
WSZYSTKO FAJNIE ŁADNIE ...ALE O CO CHODZI ?

Mam VR'ke, i każda informacja o nowej pozycji jest pożądana - ale ... no właśnie o co tu chodzi ? obejrzałem zwiastun z 5 razy cofałem, przewijałem i tak w kółko... i nadal nie mam pojęcia co to za gra, czy też nie gra a nowy rodzaj "czegoś".
Niestety póki poza 2-3 tytułami to VRka niestety ... kurzy się w kącie.
Rs [83.20.***.***] dodano: 19.06.2017, 23:47
Też zakupiłem vr-ke. Mam tethered, diet rally, drive Club i resident evil.. Reszta popierdółki, no może Robinson warty uwagi ale nie mam.. Jak szybko jakiś pociągowych gier nie wypuszczą to trzeba będzie odtrąbić porażkę, a naprawdę dzięki tym tytułom mnie przekonali.. Czekam na każdą wiadomość o vr z dreszczykiem bo naprawdę gruby szmal na to poszedł..