Światowy Finał konkursu BUZZ! coraz bliżej

  • Gry
  • PS3
  • nariko @ 24.08.2009 13:31
Światowy Finał konkursu BUZZ! coraz bliżej
I mamy kolejną notkę prasową tym razem na temat światowego finału konkrusu BUZZ!, który odbędzie się 25 sierpnia w hiszpańskim Buñiol. Wezmą w nim udział najlepsi zawodnicy z 14 krajów, w tym Polski. Reprezentować nas będzie Andrzej „Andy” Hołub – zwycięzca polskich eliminacji w grze BUZZ! Polskie Łamigłówki, które odbyły się 11 lipca w Salonie Sony Style w C.H Arkadia w Warszawie.


I mamy kolejną notkę prasową tym razem na temat światowego finału konkrusu BUZZ!, który odbędzie się 25 sierpnia w hiszpańskim Buñiol. Wezmą w nim udział najlepsi zawodnicy z 14 krajów, w tym Polski. Reprezentować nas będzie Andrzej „Andy” Hołub – zwycięzca polskich eliminacji w grze BUZZ! Polskie Łamigłówki, które odbyły się 11 lipca w Salonie Sony Style w C.H Arkadia w Warszawie.

Nasz zawodnik ma o co walczyć. Zwycięzca Światowego Finału Konkursu BUZZ! otrzyma nie tylko samochód MINI Cooper Clubman, ale także prestiżowy rzut pierwszym pomidorem w dorocznej bitwie Tomatina. Aby uzyskać tytuł BUZZ! World Champion 2009 trzeba pokonać aż 13 przeciwników z 13 krajów Europy (Austrii, Belgii, Danii, Finlandii, Francji, Niemiec, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji i Anglii). Nie będzie więc łatwo.

Gracze - jak zwykle w grze BUZZ! - będą musieli wykazać się ogromną wiedzą, ale także zdolnościami taktycznymi i zręcznością. Finał w Buñiol ma jak najbardziej oddawać atmosferę panującą w grze. Szczególnie efektownie zapowiadają się „rzuty ciastem pomidorowym” i kąpiel w „zbiorniku z mazią”, które poprzedzą wyeliminowanie kolejnego zawodnika.

BUZZ! Polskie Łamigłówki to nie tylko gra, ale przede wszystkim dobra zabawa, co podkreślają wszyscy uczestnicy. Pomimo ostrej rywalizacji o nagrody, podczas polskich eliminacji panował duch zdrowego, sportowego współzawodnictwa. W hiszpańskim Buñiol na pewno będzie równie przyjemnie i emocjonująco.
Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika!

Skomentuj Komentarze (7 opinii)

reven_pl [83.6.***.***] dodano: 24.08.2009, 15:50
Po jakiemu będą pytania ?? :D
Vanguard [88.220.***.***] dodano: 26.08.2009, 11:33
Komentarz ukryty [Pokaż]
Mistrzostwa Świata Buzz! rozstrzygnięte [127.0.***.***] dodano: 31.08.2009, 20:39
[...] się jak poradził sobie na ww. zawodach reprezentant naszego kraju Andrzej Hołub? Całkiem nieźle, bo udało mu się uplasować na 5 [...]
DragonSlayer dodano: 26.10.2013, 10:40
Był w ogóle taki konkurs xD
Hantos980 [78.8.***.***] dodano: 25.11.2013, 22:25
Kurde to takie zabawy w ogóle się odbywają???
Kowalsky dodano: 04.12.2013, 21:26
Przeczytam je wszystkie !
nadra1984 dodano: 07.01.2014, 21:49
szkoda ze nie bylo wiecej gier tego typu, nie jeden wieczor ze znajomymi przy browarku sie spedzalo przy tej grze